Články

Praktické a estetické: lavica v mojej hale!

Praktické a estetické: lavica v mojej hale!

Vstupná lavica, praktický a dizajnový kus nábytku


vstupná lavica je skutočne nábytkom typu dva v jednom: Okrem nastavenia scény hneď po prekročení prahu vášho domu sa stáva vzácnym kusom, na ktorý sa môžete posadiť pri obúvaní a vyzúvaní obuvi alebo pri príprave najmenších tipy na vychádzanie. Vstupná lavica sa stáva čoraz obľúbenejšou vo vestibuloch a je teraz k dispozícii v mnohých rôznych modeloch a štýloch, aby sa stala samostatnou dekoratívnou súčasťou nábytku.

V drevených, kovových, textilných, zamatových, mini verziách alebo naopak na vstupnej lavici v štýle konzoly, na ktorú môžete umiestniť aj malú rastlinu a odkladací priestor, môže tento kus nábytku skutočne pridať ďalšiu dušu a pečiatka pri vašom vchode. Obzvlášť ak ho umiestnite medzi veľkú rastlinu a peknú kandelábru v mäkkom svetle: ideálne na vylepšenie každej vstupnej haly!

Jednoduchá roštová vstupná lavica


Ak hľadáte a efektívny vstupný stôl a praktická je roštová vstupná lavica ideálnym modelom, ktorý dokonale robí to, čo sa od neho požaduje, a to vám umožňuje sedieť pri vstupe do chodby. Ak má poličku, ponúkne vám tiež možnosť na nej uložiť svoje topánky; ale tieto budú dostupné pre všetkých!

Vstupná lavica so skrinkami


Pohodlné našmyknúť na topánky celej rodiny lavica s odkladacími skrinkami je ideálny pri vstupe. Farebný alebo triezvy vie, ako hrať s ozdobnou kartou, keď sú topánky čisté, ale môže sa rýchlo stať tote bez organizácie; čo bude okrem praktického použitia úložnej jednotky veľmi nepríjemné, ak sú skrinky vyrobené z priehľadného materiálu!
Ak dávate prednosť lavičke, ktorá nezobrazuje predmety, ktoré sú v nej uložené, vyberte model, ktorý nahradí veľké otvorené krabice peknými, veľmi elegantnými skladovacími košmi.

Hrudníková vstupná lavica


nábytok vo vchode hrudník môže tiež zohrávať úlohu veľmi užitočnej vstupnej lavice, najmä ak si ju vyberiete s prešívanou strechou alebo ak umiestnite pekné vankúše, aby bolo sedadlo príjemnejšie.
Je to o niečo viac v porovnaní s lavicami so skrinkami: jeho dvere skrývajú všetok bazár, ktorý tam môžete uložiť! Niektoré modely vám túto funkciu dokonca ponúkajú skladovanie obuvi keď je otvorený.

Tým, zápory, vstupná lavica v bezpečnom režime môže byť ťažšie zvládnuteľné a otvorené pre najmladších ...

Vstupná lavica s policami


Posledná možnosť optimalizácie vchod s lavičkou, sedadlo zmiešané s policami, tak dekoratívne, ako je praktické. Niektoré modely sú párne Multi-storage : okrem police a zásuviek majú na strane nábytku aj úložný priestor pre dáždniky; nebolo by praktickejšie ukončiť premočený dáždnik, ktorý zaplavuje vchod do domu.

V kovoch v interiéri s priemyselným vzhľadom alebo v bambusoch, ktoré sa harmonizujú s prírodným štýlom, existuje množstvo možností, ako sa prispôsobiť všetkým želaniam: záleží len na vás!