Zelené čistenie: biely ílový kameň

Zelené čistenie: biely ílový kameň

Na vyčistenie domu pri rešpektovaní životného prostredia a zdravia obyvateľov chýbajú prírodné prvky za predpokladu, že viete, ako ich používať. Odporúčame vám tiež zistiť, ako vyčistiť dom bielym ílovým kameňom.

Vyčistite povrchy

Hlinený kameň je veľmi dobrý viacúčelový čistič, ktorý vám umožní vyhnúť sa hromadeniu chemických výrobkov pre domácnosť v prospech jedného produktu. Všimnite si, že sa používa hlavne na tvrdých povrchoch, ktoré sa môžu umývať vodou, najmä s tým, že sa nepoškrabávajú. Môže sa teda použiť na čistenie z nehrdzavejúcej ocele, sklokeramiky, kameniny, plastov, linolea, mramoru, hliníka, dlaždíc alebo kovov. Ak to chcete urobiť, jednoducho utrite navlhčenú špongiu na kameni a aplikujte ju na povrch. Upozorňujeme, že niektoré kamene obsahujú éterický olej citrónu, ktorý umožňuje nechať v dome sviežu a prirodzenú vôňu.

Obnovte povrch

Biely ílový kameň vám tiež umožní obnoviť poškodený povrch. Napríklad bez námahy namočíte vaše keramické varné dosky alebo rúru pomocou vlhkej špongie. Jeho abrazívne pôsobenie vám umožní veľmi ľahko vyleštiť povrchy, aby sa odstránili nedokonalosti bez poškriabania materiálu. Napokon vám hlinený kameň umožní zažiariť vaše kovové povrchy napríklad jednoduchým nanesením mäkkej handričky po vyčistení kameňom. Veľa domácich výrobkov zvíťazí s Laco kliknutím tu Odvápnenie umývačky riadu Naše praktické videá na varenie