Výzdoba inšpirovaná sériou „New Girl“

Výzdoba inšpirovaná sériou „New Girl“

New Girl je príbeh Jess, bláznivej a trápnej mladej učiteľky, ktorá sa vyhodila svojím priateľom a stala sa štvrtým spolubývajúcim v podkroví, ktorý už obsadili 3 najlepší priatelia: Schmidt, Nick a Winston. Spolužitie sľubuje, že bude rušný ... Medzi alkoholovými hrami a večere s priateľmi, kde všetko nikdy nekončí podľa očakávania, sa väčšina intríg odohráva v podkroví obsadenom šťastnou kapelou a najmä vo veľkej obývacej izbe s výhľadom na otvorenú kuchyňu. Preto sme sa rozhodli pre vás, fanúšikovia, ktorí už dobyli alebo budú závislí na rade, znovu vytvoriť atmosféru dekorácie New Girl.

Obnovený a priemyselný duch

Coloc 'zaväzuje, byt zdieľaný Jess, Schmidt, Nick a Winston je priestranný a veľmi dobre vybavený. Tento podkrovie LA má štyri spálne, kúpeľňu v šatni, veľkú kuchyňu otvorenú do obývacej izby a vchod na uloženie bicyklov, plesov, prilieb a iných kolieskových korčulí (áno, Jess tiež vie, riskovať!). Jessova spálňa stranou, oveľa farebnejšia a zdobenejšia, interiér je skôr mužský. Medzi betónovými, exponovanými tehlami a drevenými trámami pripomína architektúra staré dielne. Výzdoba je veľmi eklektická, akoby každý spolubývajúci priniesol svoju vlastnú izbu. Celok však nie je o nič menej harmonický.

Ako zariadiť obývaciu izbu à la New Girl?

Dôležitým prvkom interiéru obývacej izby: veľká starnúca kožená pohovka, v ktorej sa môžu ubytovať naši štyria spolubydliaci, a ešte oveľa viac! Zdobené malým dreveným konferenčným stolíkom, koženým kreslom s opierkou na nohy, ktoré sa Nickovi obzvlášť páči. „Plus“? Police a knižnice na upratovanie okolitého bazáru a vytvorenie priestoru. Teraz máte všetky karty v ruke na to, aby ste si doma znovu vytvorili dekoráciu hodnú New Girl. Naše praktické videá na dekoráciu jedálne