Informácie

Ktorý mixér pre moju vaňu?

Ktorý mixér pre moju vaňu?

Nové trendy vaňové batérie sú skutočnými dekoratívnymi prvkami. Do kúpeľne vnášajú skutočnú hodnotu, ktorej dodávajú mimoriadne rafinovaný konečný dotyk. Vďaka geniálnym dizajnérom a dizajnérom môže najmenšia kúpeľňa mať všetky výhody priestoru pre blaho, pokiaľ je vybavená inovatívnym, ergonomickým a praktickým zmiešavačom. Stručne povedané, vo vani je teraz inteligentný mixér.

Mixér: estetický prvok

Vaňová batéria je základným prvkom. Je praktický a dodáva sa v rôznych štýloch, aby sa elegantne harmonizoval s dekorom kúpeľne. Dnes nájdeme klasické, dizajnérske, originálne, niekedy rafinované, niekedy rafinované mixéry. Model nájde každý podľa svojich predstáv. Teraz už nie je potrebné voliť medzi estetikou a pohodlím. Harmonicky tvarovaný mixér do vane sa ľahšie čistí ako kohútiky z minulých rokov, ktoré mali veľa uhlov, v ktorých sa vápenec rád usadil. Dnešné kúpeľňové batérie sú naraz: krásne, praktické a ekologické. Prinášajú skutočnú výhodu v porovnaní s mixérom vybaveným rukoväťami, u ktorého je požadovaná teplota vody často výsledkom dlhých pokusov a omylov.

Miešač s dvojitým zastavením, aby sa zabránilo plytvaniu

Ak chcete šetriť vodu, môžete si zvoliť zmiešavač s dvojitou pákou, ktorého úlohou je dosiahnuť iba prietok vody, bez prebytku. Niektoré modely sú vybavené infračervenou bunkou, ktorá po jednej minúte prietoku preruší vodu. Kúpeľňová batéria, ktorá ponúka, ak deti majú tendenciu sa vyhrievať alebo hrať príliš dlho vo vani, všetky ventily sú otvorené. V rovnakom duchu je stále relevantný mixér Eco-Stop. Zastaví prietok vody pri zachovaní pôvodnej teploty. Systém, ktorý sa tiež ukázal byť hospodárnym a osvedčil sa sám.

Termostatická batéria: absolútne pohodlie

Aby sa čas kúpeľa stal skutočnou chvíľou relaxácie, je termostatická batéria nevyhnutným doplnkom pre batérie. Vybavená rukoväťou na reguláciu teploty vody, zabraňuje nepríjemným prekvapeniam. Vďaka tomu má voda pri otvorení kohútika požadovanú teplotu. Termostatická batéria, odporúčaná najmä pre batoľatá, sa vyhýba riziku popálenia. Je vybavené bezpečnostným zariadením, ktoré neumožňuje nastavenie teploty vody nad 38 ° C. Vaňové batérie sa ľahko používajú jednou rukou. Umožňujú získať presný prietok vody, udržiavať extrémne stabilnú teplotu vody a zodpovedajúcu preferenciám každého z nich. Majú tiež ďalšiu výhodu: nemajú pečať. Naše praktické videá na dekoráciu kúpeľne