Informácie

Zložky dospievajúcej spálne v štýle kampusu

Zložky dospievajúcej spálne v štýle kampusu

Štýl kampusu určite osloví dospievajúcich a veľké značky to pochopili. Rovnako ako študentské izby v Spojených štátoch nájdeme športovú atmosféru, ktorá je rovnako dekoratívna ako pohodlná. Skutočný vesmír, v ktorom sa chlapci radi nachádzajú. Ak sa chcete dozvedieť jasnejšie informácie o tomto štýle z celého Atlantiku, prečítajte si náš výber.

Farby americkej vlajky

Tmavo modrá, červená a biela sú hlavnými farbami, ktoré sa používajú v interiérovom štýle interiéru. Steny aj nábytok a doplnky sú ozdobené farbami americkej vlajky, nemôžete pokaziť.

Skriňa ako skriňa

Pretože sa školský areál rýmuje so športovým dekorom, šatník, ktorý nájdete pre svoju izbu pre tínedžerov, je kovový šatník. Červená alebo modrá, zostáva v tóne a vnáša sa do dekorácie. Niektoré nápisy na dverách môžu tiež priniesť veľmi populárnu mestskú stránku.

Športové doplnky

Zdobenie miestnosti v štýle kampusu vyžaduje veľmi presný výber doplnkov. Preto uprednostňujeme všetko, čo sa týka oblasti športu. Baseballová pálka alebo stará tenisová raketa na stene budú v poriadku. Môžete tu tiež pridať basketbal, americký futbal a voila!

Čísla a hviezdy ako vzory

Na strane motívu je to jednoduché. Na posteľnú bielizeň samozrejme uprednostňujte pruhy vždy vo farbách americkej vlajky! Niektoré hviezdy si tiež nájdu svoje miesto na vankúšoch alebo na koberci. A aby sme potvrdili športovú atmosféru, očividne si osvojujeme veľké postavy, aké sú vytlačené na športových dresoch. Naše praktické videá pre dospievajúce izby