4 misky trendy, ktoré majú štýl

4 misky trendy, ktoré majú štýl


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Scoop. Medzi grafickými vzormi, ročnou liehovinou, ovocnou výzdobou a triezvymi a elegantnými farbami sú tu 4 nové trendy v oblasti riadu, ktoré sa musia okamžite prijať. Pre dekoráciu stola v súlade s dobami sa rozhodnite pre porcelánové alebo glazované kamenné kúsky, matné, lesklé alebo lakované povrchy. Pre každého je niečo, tak postupujte podľa pokynov!

Grafická zbierka s geometrickými vzormi

Rozhodnite sa pre grafický dotyk s rovnomennou kolekciou, mimoriadne trendy so svojimi šachovnicovými vzormi. Nechajte sa zviesť týmito porcelánovými hrnčekmi oblečenými v čiernej a bielej farbe. Ich čisté línie v spojení s veľmi dizajnovými rukoväťami budú mať veľký efekt v modernej výzdobe stolov.

Kolekcia Frutti robí z vašich úst vodu

Chamtivý! Jedná sa o kolekciu, ktorá vám určite zaistí vodu z úst. Tieto pekne porcelánové dezertné taniere ponúkajú úplne očarujúce a chutné dekorácie. Jablká a hrušky sa jemne miešajú s krásnymi červenými a bielymi farbami, všetky vylepšené o niekoľko odtieňov šedej. S Frutti sa vraciame do detstva na jedlo!

Kolekcia Khao v pastelových odtieňoch

Pomocou kolekcie dezertných tanierov so smaltovanou kameninou Khao nastavte stôl plný šarmu v pastelových farbách a musí byť trendy. Medzi vodnou zelenou a bielou sa zamilujte do vzorov, ktoré sú jednoduché a grafické podľa vôle. Kolekcia Khao je dokonale integrovaná do škandinávskeho interiéru a stolovej dekorácie.

Originálna kolekcia so surovým dizajnom

Dezertná doska z kameniny, ľadovej čokolády a laku je súčasťou programu kolekcie Originel. Motivačná stránka? Na prvý pohľad dosť surové, keď sa priblížite, môžete vidieť množstvo malých chúlostivých prvkov, ktoré vytvárajú ilúziu. Pretože s trochou fantázie je každá doska ako clona jasného oka. Stručne povedané, hypnotický motív! Uisťujeme vás, že všetky kolekcie sú odolné do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry.


Objavte náš výber produktov tu:
 

Reklama