Samsung Crystal Blue: pripojená práčka

Samsung Crystal Blue: pripojená práčka


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka Samsung má práčka mimoriadnu inteligenciu. Nadaný, efektívny, rešpektujúci bielizeň, nie príliš hlučný a ekologický, je tiež veľmi estetický. Vďaka jeho elegantnému dizajnu a 5 palcovému dotykovému displeju sa zmestia do najmodernejších interiérov. Crystal Crystal od spoločnosti Samsung je tiež veľmi samostatný a dá sa ovládať na diaľku. Preskúmanie detailov pripojenej práčky pre menej inovatívnych.

Špičková práčka

Snívali sme o tom, Samsung to urobil! Teraz je možné ovládať práčku pomocou smartfónu. Wi-Fi preto umožňuje spustiť alebo prerušiť program na diaľku, alebo dokonca sledovať postupný priebeh pracieho cyklu na údržbu bez stresového prádla. Výhodou tejto skutočnej technologickej revolúcie je možnosť lepšej kontroly práčky bez toho, aby ste sa vzdali svojho podnikania, či už profesionálneho alebo voľného času. Práca pri praní teda už nie je prekážkou slobody a údržba bielizne sa stáva absolútnou radosťou. Pripojená automatická práčka od spoločnosti Samsung samozrejme pošle do smartfónu výstrahu vďaka kombinácii funkcií Smart Care a Smart Control.

Spoločnosť Samsung pracuje na absolútnom rešpektovaní životného prostredia

Pripojená práčka od spoločnosti Samsung Electronics je v súlade so všetkými environmentálnymi problémami modelom. Je inteligentný a je navrhnutý na automatické dávkovanie čistiaceho prostriedku, aby sa predišlo prebytku vďaka funkcii Auto Optimal Wash. Analyzuje tak úroveň znečistenia bielizne, ako aj jej hmotnosť a prispôsobuje čas programu, množstvo potrebnej vody, cyklus prania a teplotu. Musí! Údržba bielizne môže byť vďaka jedinému príkazu zverená každému užívateľovi, najmä keď si Crystal Blue pamätá najčastejšie používané programy. Ďalší ekologický bod: funkcia Eco Bubble vám umožňuje vstrekovať vzduch, aby sa prášok stal jemným. Aj keď je studená, bielizeň nie je znečistená a pri oplachovaní nezostávajú žiadne zvyšky čistiaceho prostriedku.

Vysoko špecializované cykly Crystal Blue

Ak možno čas prania a pláchania skrátiť, je to preto, že práčka Samsung Crystal Blue je schopná vykonávať veľmi špecifické a vopred naprogramované vysokorýchlostné cykly. Funkcia Super Speed ​​Wash obsahuje prednastavené parametre podľa potrieb používateľa. Medzi šiestimi programami ponúka táto práčka napríklad „Aktívne deti“, „Záhradníctvo“ a „Kuchyňa“. Každý si môže zvoliť svoj umývací program podľa zamestnania rodiny pre úplne čistú handričku, bez zvyškov trávy, plastelíny, bahna alebo zvyškov mastnoty.

Práčovňu robte štýlovo

Určite má táto pripojená práčka potešenie. Inteligentný, ultra efektívny, tichý - neprekračuje 46 dB: výkon! - Crystal Blue je krásna. Stelesňuje dokonca výšku vylepšenia v oblasti domácich spotrebičov. Je potrebné povedať, že jeho vzhľad si myslel veľký automobilový dizajnér. Aerodynamický limit, športovo elegantné krivky a jeho kryštalický modrý okienko je pri dychu celkom dych. Na druhej strane ponúka veľké rozmery, ktoré uľahčujú zavádzanie bielizne do uvážene zdvihnutého bubna, ako aj jej vykladanie. Práčka Crystal Blue, WW10H9400 EW / ET, Samsung, odporúčaná maloobchodná cena: 1899 EUR.Komentáre:

 1. Macray

  nemáš pravdu. Som si istý. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi na PM, porozprávame sa.

 2. Knight

  Niečo v tom je. Ďakujem za informáciu, teraz už takúto chybu neurobím.

 3. Megrel

  Úžasná, užitočná správa

 4. Ayub

  Bravo, aké vhodné slová..., nádherná myšlienkaNapíšte správu