Suny, posledné osvietenie Tassima

Suny, posledné osvietenie Tassima

Po Inissii od Nespressa, spoločnosti Senseo Up od spoločnosti Philips, Tassimo zase čerpá svoju najnovšiu tvorbu. Čo je nové pod slnkom?
Bosch a Tassimo najprv trvajú na tom, že Suny je vďaka technológii Smart Start skutočne najrýchlejším Tassimo. Na tlačidlách tento nový stroj už nie je škaredý, pretože na spustenie prípravy stačí položiť pohár na zvyšok misky. Príprava, ktorá vyniká aj blikaním tlačidiel na boku, pretože stále musíte vedieť, či váš stroj beží alebo nie! Po naplnení šálky sa Suny automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nakoniec je táto technológia Smart Start trochu podobná automobilu Start & Go, pohár na jednej strane a jednu nohu na druhej strane.
Na prevádzku stroje Tassimo nezmenili systémy. Nastavenie teploty a množstvo vody sa určia pomocou čiarového kódu na kapsule: horúca čokoláda nemá rovnaké požiadavky ako šálka čaju. Chcel by som využiť túto príležitosť a pripomenúť vám, že Tassimo je schopný pripraviť všetky druhy nápojov, nielen kávy. Suny má však manuálny režim, takže môžete získať kontrolu nad dĺžkou a intenzitou nápoja. Pokiaľ ide o farby, budete mať na výber medzi tromi uvedenými na obrázkoch vyššie. Mám modrú škvrnu pre modrú verziu (TAS3205), aj keď jej farba na fotografii sa zdá byť príliš dobrá na to, aby to bola pravda. Ostatné dve farby sú klasickejšie s vášňou červenej (TAS3203) a intenzívnej čiernej (TAS3202).
Tieto tri stroje, ktoré by sa mali objaviť na regáloch veľmi skoro, sú vyhlásené za cenu konsenzu, tj 99,99 €. Stručne povedané, rovnako ako posledný zo svojich konkurentov, Nespresso a Senseo. Bosch, Suny Tassimo, TAS 3202 (intenzívna čierna), TAS 3203 (Passion red) a TAS 3205 (Electric blue), 99,99 EUR + 0,16 EUR v ekologickej účasti.