Výzdoba prírody: chybám, ktorým sa treba vyhnúť

Výzdoba prírody: chybám, ktorým sa treba vyhnúť


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete si oddýchnuť v zenovom interiéri po dlhom pracovnom dni? A ak sa rozhodnete pre dekor v prírodnom štýle v obývacej izbe, kúpeľni alebo spálni. Vedzte, že všetky kusy sa hodia k hre dekorácie rastlín a že je ľahké ju adoptovať pomocou niekoľkých základných farieb a predmetov. Dávajte pozor, aby ste rešpektovali určité kritériá, aby ste sa vyhli nesprávnej poznámke. Postupujte podľa našich odporúčaní pre úspešný prírodný dekor!

Chyba č. 1: Výber honosných farieb

Kľúčom k úspešnej dekorácii v prírodnom štýle je predovšetkým rozumná voľba farieb. Vyhoďte z vašej palety modrej, červenej, ružovej alebo dokonca fialovej farby a zachujte prírodné tóny ako zelená, hnedá alebo béžová. Pokiaľ ide o nábytok, nechajte príliš skrývaný a farebný nábytok v skrini a uprednostňujte drevené kusy v surových odtieňoch.

Chyba č. 2: Neopovažujte sa za celkový vzhľad

Neváhajte a vyskúšajte v obývacej izbe prirodzenú atmosféru od hlavy až k päte. Zelená farba na stene, zeleninová tapeta, vankúše s listovými vzormi a elegantný drevený nábytok budú vašimi spojencami pre celkový úspešný vzhľad. Pre jemný dekor vsádzajte na doplnky ako béžová alebo taupe. Napríklad, zvoľte koberec vo svetlých hnedých odtieňoch. Na strane pohovky odporúčame béžový textilný model, ktorý prispieva k pohode a relaxácii. Tiež sa nám tu páči kamenná hlava Budhu, miniatúrna zenová záhrada a obrazy s kamienkovými vzormi na dokončenie obrázka.

Chyba č. 3: obmedziť ju na obývaciu izbu

Výhodou prírodného štýlu je to, že si nájde svoje miesto vo všetkých izbách domu. Ak je obývacia izba najčastejšie prijímanou izbou, vedzte, že spálňa a kúpeľňa sú rovnako vhodné na príjem. V hlavnej spálni sa rozhodnite pre čelo postele vyrobené z tapety s lesnými potlačami a na posteľnej bielizni v prírodných farbách, ako sú béžová a taupe. V kúpeľni smerujte do kamienkových umývadiel, kamenných obkladov stien a sprchových závesov so vzorom bambusu, ktoré vytvárajú prirodzenú atmosféru.

Chyba č. 4: Z vášho interiéru sa stáva džungľa

Odvážiť celkový vzhľad neznamená transformáciu interiéru na skutočnú džungľu. Meranie je dôležité pre úspešnú prírodnú dekoráciu, preto začíname s šetrným využívaním rastlinných motívov. Ak sa rozhodnete pre tapetu s bambusovým dizajnom, nezakrývajte všetky steny, ktorým hrozí vytvorenie preťaženej atmosféry. Vyberte iba jednu časť steny, napríklad tú, kde sa vaša pohovka nakláňa, a ostatné maľujte svetlozelenou farbou.

Chyba č. 5: Nahromadenie doplnkov Zen

Posledné slovo editora, aby bol váš dekor prírodného štýlu úspešný. Nepreťažujte miestnosť s príslušenstvom Zen. Hlavy Budhov, vnútorné fontány, zenové záhrady, bambus, vankúše s rastlinnými motívmi, elegantne zdobia váš dekor, používajú sa iba v malom dotyku. Tak sa vyhnite čo najväčšiemu hromadeniu, ktoré by mohlo byť rýchlo unavené zenovou atmosférou. Nájdite všetky chyby, ktorým sa musíte vo svojej záhrade vyhnúť. Naše praktické videá na dekoráciu stolov


Komentáre:

 1. Kagasida

  Thanks so much for the information now, I will not tolerate such errors.

 2. Haldane

  These are all fairy tales!

 3. Arazuru

  Myslím, že toto je skvelý nápad

 4. Shad

  Áno, celkom

 5. Auctor

  Nie je vám to príjemné?

 6. Rumford

  Yes, it is written well, it really happens. How interesting, just yesterday I was grinding this topic with a friend while sitting in the kitchen with a glass of cognac.

 7. Rally

  Radím vám.Napíšte správu