Nástenný stojan na časopis v mojej obývačke

Nástenný stojan na časopis v mojej obývačke

Steny obývacej izby teraz môžu vidieť ďalej na dekoratívnej strane. Dizajnové police, originálne rámy a iné zrkadlá už nie sú jediné, ktoré prevezmú vaše oddiely. Dnes sa musíme spoliehať na nástenné stojany na časopisy, ktoré vedia, ako ju hrať veľmi dizajnovo. Takže žiadne ospravedlnenie, nenechávajte svoje časopisy alebo noviny visieť okolo obývacej izby!

Po dokončení ukladania

Vymeňte svoje tradičné stojany na časopisy nainštalované vedľa pohovky pomocou nástenných stojanov na časopisy. V kovovom prevedení zobrazuje čisté a jednoduché čiary, ktoré sú pri zavesení na stenu plné šarmu a jemnosti. Potom môžete odovzdať svoje najkrajšie časopisy alebo najnovšie noviny. O výzdobu sa postarajú najkrajšie obaly! Páčia sa nám tiež priehľadné plastové verzie, ktoré inštalujeme samostatne alebo s ostatnými v závislosti od miesta. Nad pohovkou môžete napríklad opraviť 4 alebo 5 online, aby ste dosiahli elegantný vzhľad, alebo rozložením vytvoríte originálny dekor.

Spôsob držiteľa karty pre tabak

Tiež obľúbený pre držiteľov časopisov inšpirovaných držiteľmi kariet od tabaku. Tu sú zobrazené vaše knihy a časopisy a vytvárajú dekor na stene. Preto vsádzame na elegantné alebo jedinečné, aby sme vytvorili rafinovaný alebo nekonvenčný dekor. Ak sa rozhodnete pre tento štýl stojana na časopis, nezabudnite ho nainštalovať do rohu, kde nebude viditeľný pre všetkých. Vedľa pohovky alebo uprostred veľkej steny preberá úlohu stredobodu. Milujeme to! Naše praktické kreatívne videá pre voľný čas