Články

Kútik pre domácich majstrov: komunita venovaná domácich majstrov a domácich majstrov

Kútik pre domácich majstrov: komunita venovaná domácich majstrov a domácich majstrov

Aby sme vám pomohli nájsť cestu vo svete pre domácich majstrov, išli sme sa stretnúť s „rohom pre domácich majstrov“, komunitným webom, ktorý vám poskytne tipy a rady pre váš domov.

Aké služby ponúka kútik pre domácich majstrov?

Kútik pre domácich majstrov je komunita zameraná na domácich majstrov a kreatívne dekorácie alebo obyčajne to urobíte sami. Kútik pre domácich majstrov vás pozýva objavovať originálne nápady na denné projekty, ako napríklad zostavenie originálnej police pre vašu kúpeľňu, vytvorenie konferenčného stolíka s paletou alebo ešte neobvyklejších projektov, ako napríklad vytvorenie robota R2-D2 od spoločnosti Star Wars s hlavňou. Roh pre domácich majstrov je tiež klasický pre domácich majstrov: objavte návody, ktoré vám pomôžu s vašimi projektmi na vylepšenie domácnosti, bezplatné testy nástrojov značky Bosch a sponzori platformy Dremel.

Kto sú vaši odborníci?

Naši súkromní alebo profesionálni odborníci sú tu bezplatne, aby vám poskytli rady, tipy a odporúčania týkajúce sa nástroja, ktorý najlepšie vyhovuje vašim projektom. Zúčastnite sa tiež pravidelnej zábavy a súťaží o zásoby.

Kde vás môžeme nájsť?

Pripojte sa k nám v rohu pre domácich majstrov alebo nás sledujte na Facebooku.