Aké farby pre ženský interiér, ale nie príliš?

Aké farby pre ženský interiér, ale nie príliš?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak si chcete do interiéru vyzdobiť ženskosť, vyberte si jemnú atmosféru a zdôraznite jas. Či už je to požadovaný štýl, bohémsky, ošúchaný alebo prírodný, nezabudnite na dotyk elegancie a kultivovanosti, ktorý prináša niekoľko dobre zvolených dekoratívnych prvkov. Čo sa týka farby, opatrenie je nevyhnutné, pretože nejde o prílišné upadnutie. Vyhýbame sa klišé s tvrdým zubom, a to najmä ultra ružovým vzhľadom, aby sa nespadli do marshmallow a nedošlo k predávkovaniu.

Ultra ženský bohémsky štýl

Odvážte sa používať farby a vytvorte vo svojom ženskom interiéri bohémsku atmosféru. Tam nie je pochýb o miernosti: vyhradzujte preto pastel do iného vesmíru. Na druhej strane dajte svojej kreativite voľnú ruku harmonizáciou jasných farieb, ako sú tyrkysová a fuchsiová alebo dokonca oranžová a fialová. Tóny, ktoré si treba bez obáv zapamätať, ak sa rozhodnete pre prikrývky z indickej látky, zamatové záclony alebo množstvo farebných koberčekov z rastlinného hodvábu alebo čistej vlny. Ozdobné predmety prinesené z vašich ciest, obaly z mozaiky a maľovaný drevený nábytok sú neoddeliteľné od bohémskeho štýlu.

Fotografie: Dulux Valentine

Prášková ružová a perleťovo šedá do spálne elegantnej spálne

Ženská spálňa, ďaleko od príliš kvetinových kvetov, získava zušľachťovanie vďaka asociácii starožitností, starým rodinným nábytkom sfarbeným na biele a práškovo ružové steny s nekonečnou jemnosťou. Ak chcete do tejto ošuntenej atmosféry vniesť nádych triezvosti, ideálne je položiť perlovo šedú podlahu so vzácnou eleganciou. Aplikáciou trvalejšej šedej na jednu stenu môžeme dosiahnuť rozumné zvýraznenie kontrastov, ktoré bude mať za následok oživenie priestoru, ale bez nadmerného množstva. Vyberte si vyšívanú bielizeň, zapečenú alebo lemovanú jemnou čipkou, bielou, ecru alebo šedou pre posteľnú bielizeň a na posteľ položte mäkké vankúše, honosné ružové a antracitové.
Fotografický kredit: Dulux Valentine

Ženská kúpeľňa a prírodná atmosféra

Príroda je zdrojom inšpirácie bez obmedzenia. Môžeme preto čerpať z našich predstáv o farebnej harmónii a znovu vytvoriť miesto, ktoré milujeme: napríklad prímorská alebo bukolická atmosféra. V ženskej kúpeľni by vám tieto chvíle nemali nič rušiť. Medzi farebnými kombináciami, ktoré sa hodia predovšetkým do ženského interiéru, prináša biela, svetlo modrá a piesková farba sviežosť a čistotu. Vlasy, šnúry a oranžové tóny zdôrazňujú jemnosť. Môžeme si tiež dovoliť odtiene zelene, ktoré sú prerušované kamienkovou béžovou farbou a spojené s čistotou bielej pre prírodného ducha. Vylepšiť s množstvom rastlín zavesiť a zavesiť znovu vytvoriť skutočnú malú záhradu.
Fotografický kredit: Dulux Valentine

Zmyselná červená pre ženský dekor

Intenzívna a teplá červená farba vyvoláva vášeň. Vo vchode, v obývacej izbe, v kuchyni, sa hodí všetkým odvážnym. Červená sa ľahko harmonizuje s inými farbami, ako sú žlté, sivé, béžové, niekoľko taupských alebo fialových špičiek, ale tiež s drevom, oceľou a súčasnými materiálmi. Ak sa rozhodneme pre časť červenej steny, môžeme atmosféru zjemniť a vylepšiť. Čisté, vznešené červené a čierne manželstvo sa má používať striedmo, aby sa zabránilo stmavnutiu miestnosti. Nakoniec, na vyvolanie zvádzania, sa červená môže použiť v sofistikovanej ženskej izbe budoárového typu s veľkou posteľou s plagátmi. Aby sa predišlo saturácii, je lepšie zmierniť intenzitu farieb spojením červenej s bielou.
Fotografický kredit: Dulux Valentine Naše praktické videá pre domácich majstrov


Komentáre:

 1. Wang'ombe

  Bravo, tvoj názor je veľmi dobrý

 2. Jericho

  Veľmi ma to baví.

 3. Chinwendu

  Toto je obyčajný dohovor

 4. Mikalrajas

  I consider, that you are not right. Let's discuss. Write to me in PM, we will talk.Napíšte správu