Stretnutie s Manonom Bousquetom, jedným z troch víťazov Springboardu tvorcov Malý trh

Stretnutie s Manonom Bousquetom, jedným z troch víťazov Springboardu tvorcov Malý trh


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete dať svojmu interiéru dobrú dávku dobrého humoru? To je dobré, stretli sme sa s dizajnérom, ktorý to posypal každým z jej výtvorov. Manon Bousquet je jedným z 3 víťazov Springboardu tvorcov na malom trhu a s radosťou nám ukazuje, čo toto víťazstvo predstavuje pre ňu, ako aj pre jej budúce projekty.

Kto stojí za Cositou Buenou?

Stručne povedané: dievča, ktoré miluje život. Som španielskeho pôvodu a žil som 2 a pol roka v Katalánsku ... Milujem túto krajinu! Takže som sa prirodzene rozhodol uviesť názov môjho obchodu: COSITA BUENA! Vo francúzštine je literárny preklad „Dobrá maličkosť“ ... Pre mňa je to šťastná hviezda, ktorá na nás dohliada, šťastné kúzlo, erb pozitívneho postoja. Cosita buena sa narodila, keď som sa potreboval cítiť dobre o sebe, cítiť sa užitočne! Dnes môžem slobodne vytvárať, čo sa mi páči!

Ako ste sa stali dizajnérom?

Náhodou. A zároveň neverím v náhody! Prišiel som k vytvoreniu pred viac ako rokom ... Chcel som porodiť niečo, čo vyzerá ako ja, radostné, pozitívne a to všetko vo farbe! Bola to moja švagrináčka, ktorá mi požičala šijací stroj, za 20 minút mi vysvetlila, ako to funguje. Bol to môj otec a môj miláčik, ktorý ma prvýkrát povzbudil, aby som pokračoval a vytvoril si svoj obchod v Alittlemarket. A tu to máte: obchod, nejaký predaj a úspešná súťaž!

Povedzte nám o svojich výtvoroch

Všetky moje výtvory sú vyrobené s úsmevom a dobrou náladou! Všetkým mojim výtvorom dávam meno podľa série. Vytváram prívesky na kľúče, fleecové tašky, držiaky šekových knižiek, obaly na tablety, tašky alebo dokonca vankúše. Všeobecne platí, že sme dievčatá trávia čas ráno výberom oblečenia, ktoré sú najviac v súlade s našou náladu dňa. Pracujem rovnako pre svoje výtvory! Vstávam ráno a vytváram podľa želania súčasného okamihu, podľa pocitu, podľa želania!

Ste jedným z 3 víťazov Springboardu tvorcov v Little Market, čo to pre vás predstavuje?

Odrazový mostík! Mojím prvým cieľom bolo, aby sa COSITA BUENA dostala pred porotu, pretože som chcela čeliť svojim kritikom. A nakoniec absolvujem kurz poroty a navyše som vybraný! Vrchol! Spočiatku som tomu neveril a raz som v Paríži, počas slávnostného odovzdávania cien, som si uvedomil, že som súčasťou sveta „tvorcov“. Prechádzka pred porotou odborníkov a vyjsť víťaza ma potešila na ceste.

Budúce projekty?

Veľa! Po súťaži som začal kontaktovať obchody a galérie, aby som im ponúkol vystaviť svoje výtvory! COSITA BUENA otvorila dvere CUBIK Galerie v Montpellier (kde vystavujem od 26. marca do 26. mája) a LOUSTO v Saintes-Marie-de-la-Mer (od marca do septembra) ). Samozrejme, mojím cieľom je, aby bola Cosita Buena prítomná vo viacerých obchodoch, možno aj v niektorých módnych prehliadkach a na vrchole: aby otvorila svoj vlastný obchod! Verím v Dobrú hviezdu ... tak ti to hovorím veľmi rýchlo! Ak chcete objaviť výtvory Cosita Buena, navštívte jeho obchod A Little Market


Komentáre:

 1. Hroc

  It is remarkable, rather useful phrase

 2. Brannan

  Hrôza

 3. Heinz

  Teda, dovolíš si chybu. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM.

 4. Dalyell

  Do you have a migraine today?Napíšte správu