Video: vyrobte kožený obojok

Video: vyrobte kožený obojok


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jednoduchá kožená niť a pekná perla a okolo krku je originálny a estetický náhrdelník. Julien Navas, vždy v službách vašej šperkovnice, vám ukáže všetky kroky, ktoré treba vykonať, aby ste dosiahli dokonalý výsledok.

Pozrite si video:

Výroba koženého obojku: príprava materiálu

Predtým, ako začnete vyrábať svoj náhrdelník, zozbierajte potrebné vybavenie: iba kožené nite, kliešte, perla a spona na náhrdelníky na výrobu šperkov. Pred začatím montáže upevňovacích prvkov zmerajte dĺžku koženej nite, ktorú potrebujete. Za týmto účelom ho obtočte okolo krku a odrežte na správnu dĺžku.

Vytvorte kožený obojok: pripevnite spony

Začnite umiestnením perly alebo prívesku do koženej priadze pred umiestnením upevňovacích prvkov, pretože táto operácia bude neskôr nemožná. Ak chcete nainštalovať upevňovacie prvky, posuňte zvlnený okraj na jednom konci koženej nite a potom prejdite jednou z dvoch častí upevňovacieho prvku. Vytvorte slučku žehlením koženej nite v guli a rozdrvte ju pomocou plochých klieští. Tvrdo stlačte. Potom vyčnievajúci koniec drôtu odrežte a rovnakú operáciu vykonajte na druhom konci pomocou druhej časti pásky. Know-how Julien Navas sa nachádza okolo vášho krku. Pozrite sa na video Vytvorenie koženého obojku na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.


Komentáre:

 1. Doushakar

  really very high!

 2. Claudios

  It is remarkable, rather amusing information

 3. Daveon

  Well, then what?

 4. Vruyk

  I'm sorry, but I think you are wrong.Som si istý. I can defend my position. Email me at PM, we will discuss.Napíšte správu