Informácie

Video: vyrobte si náramok slobody

Video: vyrobte si náramok slobody

Za pár minút vám Marie Gonand, odborníčka na šperky, ukáže, ako vyrobiť očarujúci náramok Liberty. Spojovací materiál, správa: 739845 látka a voila: zápästie nikdy nevyzeralo tak dobre.

Pozrite si video:

Make a Liberty náramok: dať sponu

Marie Gonand vám prostredníctvom svojej spoločnosti poskytne súpravy náramkov Liberty. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si svoje správy: tkanina 739845, ako aj šarm, ktorý na ňu položíte. Ak chcete použiť sponu, začnite tým, že zaujmete tkaninu zákona: 739845 v ľavej ruke, potom pomocou plochých klieští vložte držiak pásky do kontaktu a stlačte prvýkrát. Otočte sa a znova stlačte. Rovnakú operáciu vykonajte na druhom konci svojej zaujatosti v látke: 739845. Otvorte krúžky pomocou klieští a pred zatvorením krúžku posuňte sponu. To isté na druhej strane náramku.

Vytvorte náramok Liberty: pridajte kúzlo

V tejto fáze je váš náramok Liberty takmer hotový, všetko, čo musíte urobiť, je dať kúzlo, ktoré chcete. Otvorte prsteň, sklopte tkaninu ovládacieho gombíka na polovicu a prsteň posuňte. Vložte svoje kúzlo do už nainštalovaného krúžku a potom ho znova zatvorte, pričom budete stále používať kliešte. Váš náramok je konečne hotový, stačí ho položiť okolo zápästia, aby ste obdivovali konečný výsledok. Ďakujem Marie Gonand a jej súpravám, ktoré zdobia vaše oblečenie. Pozrite si video Náramok Liberty na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.