Komentáre

Video: vyrobte si náramok a pripevnite ho retiazkou

Video: vyrobte si náramok a pripevnite ho retiazkou

Na ozdobenie zápästia jednoduchosťou a eleganciou vám Julien Navas ponúka naučiť vás, ako vyrobiť náramok a jeho pripevnenie pomocou základnej retiazky. V práci!

Pozrite si video:

Výroba náramku: príprava materiálu

Ak chcete vyrobiť retiazkový náramok Julien Navas, budete potrebovať najmä retiazku, ktorá sa vám páči, sponku na náramok, malé články a kliešte. Najskôr zmerajte dĺžku reťaze, ktorú budete potrebovať, umiestnením okolo zápästia a potom orezaním. Pri rezaní pevne zatvorte oči, pretože kúsky kovu môžu lietať.

Vytvorenie náramku: inštalácia uzáveru

Tu vám Julien Navas ponúka veľmi jednoduchý náramok bez dekorácie. Ale ak si budete priať, môžete prispôsobiť reťaz pridaním perál alebo kamienkov. Akonáhle je vaša dĺžka stanovená, môžete umiestniť spojovacie prvky. Za týmto účelom urobte malý odkaz a otvorte ho kliešťami. Nainštalujte ho na retiazku, vložte jednu z častí upevňovacieho prvku a zatvorte článok. Rovnakú operáciu vykonajte aj na druhom konci náramku s druhou časťou klipu. Vaše zápästie sa zlepšilo vďaka radu Juliána Navasa. Pozrite si video Vytvorenie náramku a jeho nástavca pomocou retiazky na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.