Podrobne

Video: vyrobte náramok s oceľovým lanom

Video: vyrobte náramok s oceľovým lanom

Julien Navas, ktorý sa vždy snaží ozdobiť svoju šperkovnicu novými výtvormi, vás naučí, ako vyrobiť jednoduchý náramok pomocou oceľového kábla. Na vaše kliešte!

Pozrite si video:

Vytvorte si náramok: kábel

Pre náramok budete potrebovať náramkové spony, ploché a rezacie kliešte, oceľový kábel a peknú perlu. Zmerajte potrebnú dĺžku kábla posúvaním okolo zápästia. Potom okamžite posuňte pätku na oceľovom lane, pretože po inštalácii upevňovacích prvkov nebude táto operácia možná. Váš náramok je takmer pripravený, stačí zavrieť.

Vytvorte si náramok: pripevnite upevňovacie prvky

Vezmite si kravatu a oddeľte dve časti. Na jednom konci náramku posuňte zvlnený lem a potom prejdite jednou z dvoch častí klipu. Vytvorte malú slučku žehlením oceľového lanka v perle a pomocou plochých klieští ju veľmi drvte. Potom vyčnievajúci koniec kábla odrezajte kliešťami. Rovnakú operáciu vykonajte aj na druhom konci náramku s druhou časťou klipu. Váš náramok je pripravený a podobne ako Julien Navas sa vám hodí ako rukavice. Pozrite si video Vytvorenie náramku s oceľovým káblom na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.