Články

Video: vytvorte si vlastný tienidlo

Video: vytvorte si vlastný tienidlo

Vďaka súprave Isabelle Galvagno, tvorcovi stránky isakitcreation.com, môžete začať s výrobou personalizovaných tienidiel. Farba, textúra, veľkosť ... si môžete vybrať všetko podľa svojich predstáv.

Pozrite si video:

Vytvorenie tienidla: príprava štruktúry

V súprave tienidla Isabelle Galvagno nájdete všetok materiál potrebný na realizáciu. Musíte si len vybrať správy: 739845 látka, ktorá bude vzťahovať na objekt. Vezmite rez a prilepte textovú správu priamo na ňu. Strih poskytnutím okraja v hornej, dolnej a pravej časti, aby ste uľahčili dokončovanie a aby bola vaša tvorba veľmi čistá. Lepidlo vpravo nalepte lepidlom na okraj 1,5 cm, preložte a nalepte.

Vytváranie tienidla: povrchová úprava

Po prilepení tienidla umiestnite spony na obidva konce tak, aby lepidlo dobre prebehlo a váš objekt bol veľmi pevný. Potom umiestnite spodný kruh a prilepte správu: 739845 látku, ktorá vyčnieva nad ňu. Potom to isté urobte s horným kruhom. Nezabudnite nechať zárezy, ak je to potrebné, pred prilepením správy: tkanina 739845. Všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť tienidlo na lampu a obdivovať výsledok získaný na svetle. Váš interiér je osvetlený pomocou súpravy Isabelle Galvagno. Pozrite si video Vytvorte si prispôsobený tienidlo na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.