Šestnásť ikona ex ventilátora

Šestnásť ikona ex ventilátora

Na Šestnásť rokov vane trochu veterného vzduchu, táto stolička s duchom 60. rokov. Šestnásť ľudí si okrem popových farieb dokázalo predstaviť všestrannosť a vďaka 4 farbám sedadiel a 4 typom nôh sa dá podľa potreby zostaviť. Perfektne zapadá do retro trendu a je ideálny na krútenie a dávanie štýlu súčasnému interiéru.

Šestnásť: duch 60. rokov

Okrem zaoblenej jednodielnej polypropylénovej škrupiny, ktorá je charakteristická pre šesťdesiate roky, šestnásť udržiava a modernizuje konštrukčné kódy šesťdesiatych rokov. K dispozícii v 4 popových a trendových farbách: biela, čierna, béžová a oranžová, či už kov alebo drevo, je to stolička, ktorá žije podľa svojho názvu. A „viac“ dekorácie? Vankúš vyplnený polyéterovou penou, ktorý zaručuje veľmi pohodlné sedenie.

Šestnásť: stolička, ktorá vyzerá ako vy

Vyrobené z polypropylénu, šestnásť sa môže skladať podľa potreby, pretože škrupiny a nohy sa predávajú samostatne. Preto si môžete svoju stoličku prispôsobiť podľa 4 farieb sedadla a 4 rôznych typov nôh. Navrhnuté nohy z brezovej preglejky ponúkajú navrhnuté povrchy: biely lak alebo čierny lak. Môžete si tiež zvoliť možnosť dubovej dýhy, naolejovanú povrchovú úpravu alebo preferovať verziu z chrómovej ocele. Tak pohodlné v jedálni okolo veľkého ľahkého dreveného stola, že ako dizajnérska kancelárska stolička sa šestnásť dokonale zmestí do každého obytného priestoru, všetko, čo musíte urobiť, je vyberte si svoje!

"Bonusový tip:"

Môžete tiež surfovať po trende zmiešaním rôznych typov sedadiel a nôh, aby ste vytvorili nezameniteľný, ale štýlový šestnásť zaručených dekoratívnych efektov!

Objavte náš výber produktov tu:


Reklama