Šestnásť ikona ex ventilátora

Šestnásť ikona ex ventilátora


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na Šestnásť rokov vane trochu veterného vzduchu, táto stolička s duchom 60. rokov. Šestnásť ľudí si okrem popových farieb dokázalo predstaviť všestrannosť a vďaka 4 farbám sedadiel a 4 typom nôh sa dá podľa potreby zostaviť. Perfektne zapadá do retro trendu a je ideálny na krútenie a dávanie štýlu súčasnému interiéru.

Šestnásť: duch 60. rokov

Okrem zaoblenej jednodielnej polypropylénovej škrupiny, ktorá je charakteristická pre šesťdesiate roky, šestnásť udržiava a modernizuje konštrukčné kódy šesťdesiatych rokov. K dispozícii v 4 popových a trendových farbách: biela, čierna, béžová a oranžová, či už kov alebo drevo, je to stolička, ktorá žije podľa svojho názvu. A „viac“ dekorácie? Vankúš vyplnený polyéterovou penou, ktorý zaručuje veľmi pohodlné sedenie.

Šestnásť: stolička, ktorá vyzerá ako vy

Vyrobené z polypropylénu, šestnásť sa môže skladať podľa potreby, pretože škrupiny a nohy sa predávajú samostatne. Preto si môžete svoju stoličku prispôsobiť podľa 4 farieb sedadla a 4 rôznych typov nôh. Navrhnuté nohy z brezovej preglejky ponúkajú navrhnuté povrchy: biely lak alebo čierny lak. Môžete si tiež zvoliť možnosť dubovej dýhy, naolejovanú povrchovú úpravu alebo preferovať verziu z chrómovej ocele. Tak pohodlné v jedálni okolo veľkého ľahkého dreveného stola, že ako dizajnérska kancelárska stolička sa šestnásť dokonale zmestí do každého obytného priestoru, všetko, čo musíte urobiť, je vyberte si svoje!

"Bonusový tip:"

Môžete tiež surfovať po trende zmiešaním rôznych typov sedadiel a nôh, aby ste vytvorili nezameniteľný, ale štýlový šestnásť zaručených dekoratívnych efektov!

Objavte náš výber produktov tu:


ReklamaKomentáre:

 1. Jaymin

  How many want.

 2. Cingeswell

  Instead I have tried to decide this problem.

 3. Moncreiffe

  Veľmi užitočný nápad

 4. Nitis

  Som konečná, prepáčte, ale vôbec sa mi to nepribližuje. Kto iný, čo môže podnietiť?

 5. Shakagami

  Len roztomilý!!

 6. Flollo

  cool brať zaujímavé!Napíšte správu