Blanc d'Ivoire sublimuje bielizeň

Blanc d'Ivoire sublimuje bielizeň

Blanc d'Ivoire ponúka nábytok, dekoratívne predmety a posteľnú bielizeň. Symbol pohodlia, značka symbolizuje umenie bývania. Milujeme jej farebné dotyky, jeho originalitu, prítomnosť. Tento štítok vyniká kvalitou svojho vysoko sublimovaného bielizne vďaka skutočnému know-how a vášni celého tímu. Blanc d'Ivoire dokonale odráža vychudnutú osobnosť, citlivosť a ženskosť svojho tvorcu Monica Fischera.

Zrodenie značky

Blanc d'Ivoire sa narodil v roku 1994 ako ženská vášeň pre módu, cestovanie a kvalitné materiály. Monic Fischer našiel inšpiráciu vo svojich spomienkach, nechal svoju lásku k farbám prejaviť vo svojich výtvoroch. Rád vytvára teplú a pohodlnú atmosféru, ktorá sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek interiéru. Elegantne konfrontuje štýly, hladko ako spravodlivú kombináciu žánrov pre väčšiu univerzálnosť. Monic Fischer obývajú ohnivé uhlíky: znaková črta, ktorá sa odráža rovnako v jeho nábytku ako v jeho látkach a ktorá rýchlo zavedie značku. Vskutku, Blanc d'Ivoire nebude čakať na to, koľko rokov bude vedieť úspech, od ktorého sa nikdy neodvrátil od svojho vzniku.

Fotografie: Blanc d'Ivoire

Blanc d'Ivoire, umenie bývania

Už 20 rokov a Blanc d'Ivoire sa obnovuje každú sezónu s ženskosťou a eleganciou. Každá kolekcia je farebná a zábavná a umožňuje každému nájsť si svoj štýl. Blanc d'Ivoire prináša akcenty odkiaľkoľvek a jeho modernosť spĺňa súčasné požiadavky. Od dekoratívnych predmetov po nábytok a koberce, od riadu po bielizeň, každá izba využíva mimoriadnu starostlivosť.
Fotokredit: Blanc d'Ivoire Posteľná bielizeň je skutočnou pozvánkou k kokonovaniu, ktorá je navrhnutá v krásnych materiáloch a je k dispozícii v súčasných odtieňoch, od ružového dreva po biele, tmelu až po taupe a mnohých ďalších trendových farieb. , čo umožňuje vytvárať dokonalé harmónie. Úplne mäkké hodvábne zamatové poťahy vankúša sú jemne zladené s posteľnou bielizňou. Veľkorysé biele prikrývky zo slonovinovej vlny vám umožnia pritiahnuť sa mimo sezónu v skutočnom kokóne. V letných mesiacoch prinesie bavlnená kocka a etnický bežec dotyk čerstvosti do interiéru. A čo sa týka stola, bielizeň dáva všetku svoju šľachtu obrusom, obrúskom a bežcom stolov. Blanc d'Ivoire je tiež očarovaním detského textilu: plachty, obliečky na vankúše, obliečky na vankúše a spacáky v jemných farbách. Prikrývka sa vykonáva ručne na bavlne jemnej kvality a svedčí o neporovnateľnom know-how o prikrývaní.
Fotokredit: Blanc d'Ivoire

Vytváranie prostredia

Blanc d'Ivoire sa stal majstrom pri vytváraní atmosféry. Takáto kvalita nemôže zanechať ľahostajnosť a je potrebné pripustiť, že táto etiketa má tú česť sublimovať bielizeň pre každodenné potešenie. Blanc d'Ivoire je obľúbenou značkou pre jednotlivcov i profesionálov. Preto nás neprekvapuje jeho prítomnosť v salóne Maison & Objets alebo v hoteloch po celom svete. Blanc d'Ivoire je jedinečný. To vám umožní vytvárať teplé atmosféry, dokonale v súlade s časmi a miestami, kde sa cítite dobre.
Fotokredit: Blanc d'Ivoire