Zaujímajú sa sporáky o 12 osôb?

Zaujímajú sa sporáky o 12 osôb?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Minulý týždeň som narazil na búrlivé oznámenie nového závodného automatu veľkosti XXL, pretože dokáže uspokojiť potreby syrov 12 ľudí. V tom čase som zakričal „Skvelé!“ ... A potom som nad tým premýšľal. Ovocie mojej úvahy ma viedli k tomu, aby som si položil túto zásadnú otázku: „Majú o 12-ročné pretekárske stroje záujem?“ Okamžite prepustíme ľudí, ktorí nemajú radi raclette, pretože ak pre nich vznikne otázka, nájde sa odpoveď. Radšej sa zameriavam na ľudí, ktorí majú radi raclette a ktorí majú 12 pri stole. Od tohto predpokladu môžeme predpokladať, že odpoveď je áno. A napriek tomu ... Prvý scenár vyžaduje okrúhly stôl 12 ľudí, ktorý sa dá všeobecne vidieť iba na svadbe. Je možné si samozrejme predstaviť použitie raclette na svadbe, pretože neexistuje žiadny zákon, ktorý by to zakazoval. Na iných miestach internetu uvádzame, že na umiestnenie 12 osôb na okrúhlom stole musí mať priemer 185 cm. Akonáhle je stôl nastavený, všetko, čo musíte urobiť, je dať váš závodný automat do stredu. Zoberme si napríklad Bob Bob, 2917, ktorého rozmery sú 62 x 25 cm. Po inštalácii v strede sú hostia v dĺžke zariadenia vzdialení 61,5 cm od svojho caquelonu. Pretože ak urobíme výpočet: 185/2 = 92,5 cm pre tabuľku rozdelenú na dve a 62/2 = 31 cm zariadenia na každej strane je 92,5 - 31 = 61,5 cm voľného priestoru.
Tento diagram jasne ukazuje, že ak hostia v dĺžke zariadenia majú prospech z určitej ľahkosti, bohužiaľ to nie je rovnaké pre hostí (oveľa početnejšie), ktorí zdedia šírku zariadenia. , Opakujte výpočet: 185/2 = 92,5 cm pre stôl rozdelený na dva a 25/2 = 12,5 cm zariadenia na každej strane, t. J. 92,5 - 12,5 = 80 cm voľného miesta. Tento priestor je príliš veľký na to, aby sa hostia cítili pohodlne. Túto fotografiu mám ako dôkaz, ak by sme mali na chvíľu zvážiť, či je možné nahradiť raclette a zariadenie fondue a že obdĺžnikový stôl je iba o niečo tvrdší okrúhly stôl. na okrajoch!
Môžete vidieť, že moja ruka nie je dosť dlhá. Počúvam odtiaľ skeptikov a tých, ktorí vždy musia kritizovať štúdie, také vedecké, aké sú. Možno ich druhý scenár dokáže presvedčiť? Toto je samozrejme obdĺžnikový stôl, ktorý pojme 12 hostí, musí mať nasledujúce rozmery: 90x250 cm.
Vidíme, že je skutočne potrebné byť v dobrej viere, aby sme si neuvedomili, že hostia na konci budú mať veľa problémov s jedlom, pretože: 250/2 = 125 cm pre stôl rozdelený na dva a 62/2 = 31 cm zariadenia na každej strane, t. J. 125 - 31 = 94 cm voľného priestoru.
Tento obrázok je skutočne neudržateľný! Ukážka bola vykonaná, vráťme sa k otázke: „Majú záujemcovia o 12-racetové stroje záujem?“. Trvalo mi dlhé hodiny reflexie, kým som dospela k viac nulovému záveru ako áno alebo nie, pretože ak vyššie uvedené matematické ukážky majú tendenciu dokázať, že produkt je iba rozsiahlou marketingovou operáciou, môžeme urobiť všetko Podobne nájdete záujem o 12 ľudí, pokiaľ nezvete 12 ľudí a že jeho stôl nie je okrúhly. Vo veľmi špecifickom prípade, keď máte maximálne 6 osôb (alebo dokonca ideálne 4) a váš obdĺžnikový stôl vám umožňuje vyhnúť sa extrémnym miestam, v tomto konkrétnom prípade je preto 12-členný závodný automat skutočne výhodou pretože umožňuje efektívne otáčanie medzi kvetináčmi. Skutočne existuje optimalizácia, pretože už počas škriabania preberá ďalší kokonel! V tomto prípade by sme sa mali radšej obrátiť na rodinnú raclette Bob Home XXL s kompletnou 12-osobou raclette 2917 (približne 120 €) alebo na trio raclette XXL Classic Russell Hobbs XXL classic 19560-56 (od 48 €)?
Chcem vám odpovedať: záleží len na vás!