Video: prsteň s prameňom

Video: prsteň s prameňom

Pretože nikdy nemáme dosť, Julien Navas vám ukáže, ako ľahko a rýchlo vyrobiť originálny šperk. Za pár minút dostanete očarujúci prsteň, iba s prameňom a perlou.

Pozrite si video:

Vytvorte pružinový prsteň: kontrola hardvéru

Pre Juliána Navasa nie je nič jednoduchšie ako výroba tohto jarného prsteňa. Potrebujete iba malú jar a peknú perlu pre svoje nové stvorenie. Predtým, ako začnete, musíte skontrolovať, či vaše zariadenie funguje dobre. Začnite napnutím pružiny a potom ju pevne zavrite a skontrolujte, či sú oba konce správne zamotané. Po overení môžete vytvoriť.

Vytvorte pružinový krúžok: krok za krokom

Najskôr zasuňte svoju perlu na jar. Pri výbere dekorácie sa uistite, že má dekoráciu dostatočne veľkú dieru, aby mohla prepustiť jar. Potom pružinu zavrite navlečením jej dvoch koncov. Získate tak veľmi estetický prsteň, z ktorého ani nevidíte pripútanosť. Uvedomte si, že existuje niekoľko farieb pružín, ktoré môžete podľa potreby harmonizovať. Nesnažte sa ich však namaľovať, neznesie to váš každodenný život. Už žiadne nudné a nepôvodné šperky, vďaka Julien Navas! Pozrite si video Prsteň s prameňom na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.