Podrobne

Mimi'lou, dekor pre najmenších

Mimi'lou, dekor pre najmenších

Mimi'lou sa stala nevyhnutnou značkou dekorácie pre deti. Sortiment výrobkov pre najmenších nikdy neprestáva rásť, k radosti celej rodiny. Každá kresba je hravá, farebná, nežná a poetická. Medzi plyšovými hračkami, nálepkami, vankúšmi alebo dokonca posteľnou bielizňou je zdobenie detskej izby zábavné iba vďaka Mimi'lou. Značka, ktorá sa narodila z čistej náhody a ktorá nás každý deň zvádza.

Narodenie Mimi'lou

Značka Mimi'lou bola vytvorená v roku 2005 pod záštitou Miriam Derville. Umelecká režisérka nemeckého pôvodu pracujúca s významnými luxusnými značkami je tiež pozornou matkou, ktorá rád kreslí na stenách spálne, aby pobavila svojich najmenších. Farebné a dojímavé, výrazné a úžasné zvieracie kresby, ktoré oslovujú mladých i starých. Miriam potom uvažuje o vykonaní tohto typu ilustrácie na adhéznej podložke, aby bolo možné ľubovoľne umiestniť jednotlivé výkresy.

Fotokredit: Mimi'lou Mimi'lou sa narodila z tohto geniálneho nápadu a predovšetkým ponúka samolepky, girlandy, prevody na textil. Značka však stále viac priťahuje a obohacuje svoj sortiment okrem iného o lampu, kancelárske potreby, tašky a koše, vankúše a samozrejme plyšové hračky.
Fotokredit: Mimi'lou

Mimi'lou je svet detstva

Či už ide o darček k narodeniu alebo jednoducho ozdobíte svet najmenších, Mimi'lou je nevyhnutnosťou. Grafika, taká jemná a poetická ako vtipná, je vždy skutočným spoločníkom. V čase hry alebo zdriemnutia, malý svet Mimi'lou - imaginatívny a očarujúci - oživuje sny. Na dekoráciu detskej izby sú nálepky Mimi Lou, skutočný trompe-l'oeil, báječné. Ľahko sa pohybujú, pretože sa dajú prestaviť ad nekonečne, ľahko sa umiestnia na všetky povrchy. Dieťa ich môže pohybovať podľa svojej predstavivosti. Hravé hry Mimi'lou v stene sú tiež dôležité pre učenie sa pri zábave: umiestnenie krajín na mapu, poznanie hlavných miest sveta, kŕmenie lesných zvierat alebo poznávanie módy sú všetky činnosti, ktoré rozvíjajú predstavivosť detí.
Fotokredit: Mimi'lou

Krásne ilustrovaná výzdoba

Mimi'lou je značka, o ktorej veľa časopisov hovorí. Niet divu, že pretože Mimi'lou je veľmi trendy a podporuje deti od prvých dní: rodičia a starí rodičia spadajú do detskej knihy Mimi'lou, ktorej ilustrátor nie je nikto iný ako Miriam Derville. Táto nádherne ilustrovaná práca je vzácna, pretože sprevádza prvé mesiace dieťaťa. Poskytuje prvé fotografie, ako sú početné anotácie šťastných rodičov. A tak, aby sa detské sny kúpali v sladkosti, obliečky na vankúše a obliečky na vankúše sú zdobené malými roztomilými predmetmi. Príbehy, ktoré rozprávajú, sú plné poézie vďaka citlivosti Miriam Derville. Zbierka Mimi'lou ponoria všetky generácie do sveta detstva. Možno v tom spočíva tajomstvo úspechu značky, ktoré sa úplne venuje zdobeniu tých najmenších.
Fotokredit: Mimi'lou Naše praktické videá pre domácich majstrov