Články

Výzdoba inšpirovaná sériou "Grey's Anatomy"

Výzdoba inšpirovaná sériou "Grey's Anatomy"

Greyova anatómia je príbeh lekárskeho tímu predstaveného v nemocnici v Seattli. Ak vidíme postavy častejšie na svojom pracovisku, v minulej sezóne ich stavia viac na pódium v ​​ich súkromnom živote. Uisťujeme vás, dnes vám nebudeme pomáhať obnovovať výzdobu nemocnice doma, ale výzdobu interiéru, ktorý nás zaujal. To domu uprostred lesa hviezdnej dvojice sivých pastierov.

Veľké izby

Tento obrovský drevený dom, ktorý postavili ruky slávneho doktora Mamoura, nám robí závist. Hneď ako prejdete dverami, ste vítaní vo veľmi veľkej hlavnej miestnosti vrátane obývacej izby, jedálne a veľmi priateľskej americkej kuchyne. Tmavý nábytok, chrómované kovové svetlá a rafinované doplnky vytvárajú útulnú atmosféru, ktorú je možné ľahko reprodukovať doma.

Aké doplnky v obývacej izbe?

Vrcholom tejto značnej obývacej izby je veľká rohová textilná pohovka v šedých odtieňoch. Ak ju chcete sprevádzať, stavte ako v sérii na dvoch kreslách na nohách škandinávskej šedej škvrnitej inšpirácie. Zložte farebné a grafické vankúše a iné v jasných, ale honosných farbách, ako je oranžová. V strede tohto miesta na sedenie sa rozhodnite pre veľký okrúhly a čierny konferenčný stolík vo veľmi elegantnom dreve. Na osvetlenie všetkého musíte zapnúť elegantnú kovovú guľovú lampu. Teraz máte kľúče na vytvorenie tohto atraktívneho a teplého interiéru doma.