Krátko

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri stene rámov

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri stene rámov

Z inšpirácie na ozdobenie steny vašej obývačky, spálne alebo dokonca schodiska? Premýšľali ste o stene rámov? Akumulácia obrazov na tej istej stene je veľmi trendy, je dobrým nápadom na zobrazenie vašich túžob a vytvorenie jedinečnej atmosféry. Aby ste vám pomohli zostaviť jeden vo vašom interiéri bez chuti, nechajte sa riadiť zoznamom chýb, ktorým sa chcete vyhnúť.

Chyba č. 1: Výber úzkej steny

Výber steny na vytvorenie akumulácie rámov je nevyhnutný. Zrejme sa neodporúča inštalovať kompozíciu na úzku stenu, aby sa zabránilo preťaženiu v miestnosti. Preto sa vyhýbame malým priestorom a dávame prednosť veľkým miestnostiam, ktoré sa veľmi dobre hodia k tomuto typu dekorácie, napríklad do obývacej izby a spálne. V týchto dvoch izbách sa nám páči hromadenie rámov na stenách nad pohovkou a posteľou alebo v rohu. Ak chcete obliecť dlhú chodbu alebo schodisko, môžete si tiež zvoliť tento druh kompozície stávkovaním na vodorovné zarovnanie pre jednu a na úplné pokrytie steny na druhú.

Chyba č. 2: Inštalácia rámcov na vzory

Po výbere miestnosti, v ktorej chcete nainštalovať stenu rámov, je to obrazovka steny, ktorá sa má premietať. Keď začneme kreslenie na bielom liste, vyrazte na prázdnu stenu, ktorá nemusí byť nutne biela, ale predovšetkým obyčajná. Absolútne sa vyhýbame stene lemovanej vzormi, u ktorých existuje riziko, že dosiahnete staromódny efekt. Múry v pastelových farbách, ako je ružová alebo zelená voda, môžu samozrejme obsahovať všetky vaše obrazy.

Chyba č. 3: Uvádzanie iba umeleckých diel

Stena rámov sa rýmuje s jedinečnou stenou, ktorá má osobnosť. Za týmto účelom nespočívame iba na umeleckých dielach, ale odvažujeme sa miešať rodinné fotografie, grafické obrázky, ilustrácie alebo stránky časopisov, ktoré nás upútali. Nainštalujeme všetko pelety, aby nášmu interiéru dodali originálny a individuálny vzhľad.

Chyba č. 4: Výber snímok s rôznymi štýlmi

Ak je vhodné miešať veľkosti rámov v tomto type dekoratívnej steny, nie je žiaduce miešať štýly. Samozrejme môžete ľahko kombinovať rámy v jemných farbách, ako je biele, čierne alebo svetlé drevo v rôznych rozmeroch. Ak dávate prednosť odvážnejšiemu štýlu, stavte na stenu pokrytú vzorovanými rámami aj v obyčajných a triezvych farbách.

Chyba č. 5: Nepripravujte zloženie skôr, ako začnete opravovať

Pretože štýl vytvára štýl, môžete staviť na ľubovoľný počet snímok. Pred vysadením nechtov buďte opatrní. Ak chcete mať na stene harmonický celok, je potrebné si myslieť na výsledok skôr, ako začnete opravovať rámy. Z tohto dôvodu vám odporúčame pripraviť si kompozíciu na podlahu alebo nalepiť hárky papiera veľkosti vašich obrazov na stenu a nekonečne ich zostavovať, až kým nenájdete ideálne usporiadanie. Naše praktické dekoratívne videá