Video: vyrobte si vrecko na bielizeň

Video: vyrobte si vrecko na bielizeň


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka odporúčaniu Rebeccy Gillotovej rýchlo vytvoríte vynikajúci kábel na bielizeň s príveskom. Špinavé prádlo si môžete uložiť za každých okolností.

Pozrite si video:

Vytvorenie vrecka na bielizeň: švy vrecka

Vyberte si novinku: tkanina 739845 a vezmite dva obdĺžniky. Umiestnite dve značky na výšku asi 5 cm od okraja, na každú stranu. Tkaniny pritlačte k sebe, zlé strany k sebe, potom šite do šijacieho stroja 5 mm od okraja, počnúc od značiek. Potom môžete kolíky vybrať a vrecko otočiť. Vyžehlite textílie 739845, aby ste vyrezali švy a označili svoje značky, predtým, ako zošívate 1 cm od okraja, aby ste skryli prvý šev. Prvý šev otočte cez druhý tak, že rohy dobre zložíte.

Vytvorenie vrecka na bielizeň: príprava stužiek

Stále so svojím železom pripravte tunely, ktoré dostanú stuhy. Aby ste to dosiahli, urobte označené žehličky pomocou žehličky: najskôr asi 1 cm, potom sekundu po okraj. Vykonajte operáciu na oboch stranách. Prešívajte 3 mm od vnútornej hrany a potom zoberte dve stuhy trochu dlhšie, ako je šírka vrecka, aby ste mohli zviazať uzol. Do prvej pásky vložte bezpečnostný špendlík a cez druhý tunel prejdite cez prvý tunel. Odstráňte špendlík a zviazajte uzol. Rovnakým spôsobom pracujte s druhou stuhou, ale v opačnom smere k prvej, aby sa pretínali. Takto získate veľmi praktické automatické zatváranie. Vďaka Rebecca Gillot nebolo vaše prádlo nikdy upratané. Pozrite sa na video Vytvorenie vrecka na bielizeň s anglickým švom na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.


Video: Символ года 2020. Мышь из банки. Мышь из шпагата. Кофейная мышь. #2020мышь #2020крыса


Komentáre:

 1. Rae

  Get me fired from this.

 2. Tier

  Scandal!

 3. Finnbar

  What from this follows?

 4. Deakin

  Pomyslel som si a problém som odstránil

 5. Sa'eed

  I can recommend to come on a site on which there is a lot of information on this question.Napíšte správu