Video: urobte držiteľa karty

Video: urobte držiteľa karty

Už neviete, čo robiť s vašimi vizitkami alebo kreditnými kartami, ktoré sa stratia v peňaženke? Vďaka originálnym nápadom Rebeccy Gillota budete čoskoro schopní vyrobiť veľmi praktického držiteľa karty.

Pozrite si video:

Vytvorte si držiteľa karty: príprava noviniek: látka 739845

Vyberte dva ovládacie obdĺžniky: tkanina 739845 s rozmermi 12 x 28 cm a položte ich jeden na druhý, pravé strany k sebe. Pripnite na vrchnú a spodnú časť, potom zošívajte šijací stroj z jednej strany na druhú a nechajte na ňom malý otvor. Potom, ako sú vaše látky zošité, odstráňte špendlíky. Žehličkou so žehličkou otvorte švy.

Vytvorenie držiaka karty: vrecká a povrchová úprava

Na vytvorenie vreciek na držiaku karty vám Rebecca ponúka uchytenie v puzdre a neviditeľné prešitie vo vnútri. Zložte látky dovnútra, na pravých stranách k sebe a pri šve, položte rovno a odmerajte vrecko približne 6 cm. Zložte a znova pripnite. To isté urobte na druhej strane pre druhé vrecko a odmerajte 14 cm pred zošitím 1 cm od okraja. Choďte na šijací stroj. Vyberte kolíky a všetko otočte vďaka otvoru vľavo na začiatku. Váš držiteľ karty je v súčasnosti plne reverzibilný. Železo, potom zatvorte svoj otvor k novinkám: 737337 neviditeľný bod sklzu. Za týmto účelom zoberte dve hrúbky a šite zvnútra bez toho, aby ste šli von. Držiteľ karty Rebecca Gillot je pripravený prijať vaše kreditné karty! Pozrite si video Vytvorenie držiaka karty puzdra na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.