Krátko

Video: vyrobte kus plástovej lepenky

Video: vyrobte kus plástovej lepenky

Na zostavenie ľahkého, pevného a originálneho nábytku vám Pascale Meunier ukáže techniky, ako zostaviť úložnú jednotku z voštinovej lepenky alebo voštiny.

Pozrite si video:

Vytvorte voštinový nábytok: zostavte štruktúru

Najprv zoberte dosky z voštinovej lepenky a vyrežte dve police 20 cm. Aby ste to urobili, vytiahnite nôž z noža: rezačka 739781 a umiestnite ju na druhý zárez, najvzdialenejší. Položte štvorec na rovný rez a potom urobte prvý predbežný otvor. Ak chcete prilepiť police na dosku zakrytím nevzhľadnej strany voštinovej plátky, môžete odrezať prúžok vašej dosky, 1,5 cm, odstrániť plást a ponechať iba lepenku. Ak chcete prilepiť, najprv umiestnite sulfát, aby ste zabránili potopeniu lepidla do dier. Na zaoblenie narezajte pásy s rozmermi 1,5 cm, ale nie do konca; a dobre sa šíria.

Výroba voštinového nábytku: končí

Na dokončenie voštinového nábytku vystrihnite z lepenky 1,5 cm pruhy a podľa potreby ich nalepte. Potom dajte späť trochu sulfátu na dokončenie. Ak chcete zaokrúhliť, prilepte dve alebo tri vrstvy novín, potom maľte alebo prilepte tapetu, aby ste získali farebnejší a elegantnejší vzhľad. Ak lepenka vyčnieva, preveďte ju brúsnym papierom alebo brúsnym blokom. Ďalší dokonale úspešný kus nábytku pre Pascale Meunier! Pozrite sa na video Vytvorenie plástovej odkladacej skrinky na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.