Chcem vo svojej izbe exotické kvety

Chcem vo svojej izbe exotické kvety

Chcete dať trochu farby do svojej izby? Čo ak vás lákajú exotické kvety? Nie v pohári, ale skutočne vytlačené na bielizni, neprinášajú slnko a dobrý humor v žiadnom momente! Ak sa chcete sami presvedčiť, objavte niekoľko nápadov na ich prijatie.

Pre prirodzený štýl

Potreba úteku vo vzdialenej krajine ... rýchlo získame exotické kvety bez meškania! V spálni sa pozývajú na stenu, na záclony, do obliečky na prikrývku alebo na posteľnú prikrývku, skrátka ju všetky látky zachytia a to je dobré. Budú potešení milovníci prírody. Hibiscus a ďalšie farebné kvety zdobia miestnosť s ľahkosťou a vytvárajú veľmi príjemnú zmenu scenérie s príchodom dobrého počasia.

Fotografie: Becquet

Používajte ich striedmo

Buďte opatrní pri používaní exotických kvetov, ktoré sú vystavené riziku premeny vašej izby na skleník. Napríklad stavte iba na kvetinové posteľné prádlo, ktoré príde proti bielym stenám. Naopak, ak sa rozhodnete umiestniť tapetu pokrytú exotickými kvetmi na hlavu postele, rozhodnite sa pre obyčajný a neutrálny poťah na paplón. O dekor sa postará iba niekoľko vankúšov pripomínajúcich stenu.

Fotografie: Zara Home / Becquet