Čo podporuje moje sviečky?

Čo podporuje moje sviečky?

Sviečky sú skutočnými spojencami na výzdobu domu. A ak je ich estetika sama osebe dosť často, je stále možné sublimovať ich pekným sviečkom. Veľmi teplé môžu byť tiež umiestnené jemne do držiaka na čajové sviečky, ktorý rozptyľuje svetlo odlišne, čo je ideálne pre vytvorenie tlmenej atmosféry.

Svietniky

Svietniky, klasické alebo moderné, majú malý vplyv na náš dekor. Lustre integrované do našich interiérov sa prispôsobia všetkým štýlom a všetkým miestnostiam. Napríklad v skle prinesú do stolovej dekorácie veľa elegancie a zdokonalenia. V modernejšom štýle sa nám páči surové drevo alebo farebné verzie Ferm Living, ktoré inštalujeme bez toho, aby sme sa sami pripravovali o príborník alebo konferenčný stolík v obývacej izbe.

Držiaky na sviečky

Na rozdiel od držiaka sviečky, ktorý podporuje sviečku, držiak sviečky ju obsahuje. Od okamihu, keď je nainštalovaný, nie je viditeľný, s výnimkou priehľadných modelov, stáva sa dekoratívnym prvkom sám osebe. Odporúčame vám, aby ste si vybrali prelamovaný kovový držiak čajovej sviečky alebo na biely porcelánový model v tvare veľmi moderného domu v tejto sezóne.

Oddiely

Sviečky môžu byť tiež improvizovanými vrcholmi. Z tohto dôvodu vyberieme veľký pohárik, ktorý naplníme vodou a položíme plávajúce sviečky. Aby sme vytvorili originálnu kompozíciu, volíme rez v tvare člna alebo hviezd, ktoré ozdobíme okrem kvetov aj pre jar a prírodného ducha. Naše praktické dekoratívne videá

Video: Moja kolekcia sviečok