Nátery s materiálnymi účinkami

Nátery s materiálnymi účinkami


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Povlaky sú vo všetkých svojich stavoch! Akvarely, mramor, kov vo veku, Alcantara alebo dokonca piesok, koža, drevo alebo betón: každý, čo uprednostňujete, môžete teraz nechať svoju kreativitu voľne šíriť. Nové farby, podlahové krytiny a stenové panely vám umožnia zmeniť váš interiér.

Fotokredit: Castelord

Materiálny efekt farby a omietky

Výrobcovia lakov dosiahli prehliadku sily: vďaka povlaku, ktorý zasychá rýchlosťou svetla, máte možnosť vytvárať materiálne efekty. S týmto typom produktu sa interiér stáva potešením. Niektoré z týchto farieb vyžadujú iba jednu vrstvu. Sú umiestnené na pripravenej stene alebo na starom obraze. Výsledok je veľkolepý. Ceníme si náš domov bez toho, aby sme boli profesionálnym majstrom. Napríklad pri hodvábnej farbe vyzerá stena pokrytá natiahnutou tkaninou. Je rafinovaný a umožňuje vám vytvoriť originálny štýl. Pre súčasnú atmosféru je možné si vybrať medzi konkrétnou farbou alebo omietkou ponúkanou v palete podráždených tónov.

Fotografie: Koža / Leroy Merlin

Nové trendové tapety

Vďaka najnovšej generácii lepenia na steny už steny domu nemajú nič spoločné s tým, čo boli predtým. Každá izba môže mať úžitok zo skutočného vývoja a obklady stien s materiálovými efektmi im dodávajú štýl. Aby sa presadil priemyselný štýl podkrovia, je lepidlo inštalované v okamihu. Napodobňuje pruhovaný kov, starožitný kov alebo oxidovaný kov. Ak dávate prednosť prírodnejšiemu vesmíru, v nových radoch nájdete nátery s kvetinovými efektmi, kožou z dreva alebo zvierat a mnohými ďalšími. Všimnite si, že tieto malé zázraky sú k dispozícii v mnohých módnych farbách. V spálni, kúpeľni a prečo nie vo vchode, môžete sa rozhodnúť pre zrkadlový efekt obkladu stien. To prináša viac svetla a vizuálne zväčšuje miestnosť.

Fotografie: Fromental

Pôda robí svoju show vďaka štruktúrovaným efektom

Ak ste už unavení zo svojich staromódnych dlaždíc, zvoľte Home Staging. Opäť platí, že výber podláh s materiálnym účinkom má niečo, na čo sa treba odvolať. Pohodlné vďaka penovej alebo textilnej podrážke sú tieto poťahy napriek tomu štýlové. Dokonale napodobňujú dub, prírodný kameň, dlaždice alebo dokonca kožu, mramor a kov, aby sa prispôsobili dizajnu každej miestnosti v dome. Vznikajú všade, v klasickom, retro alebo veľmi modernom interiéri. Vzhľad je mimoriadne prirodzený a má čo ohromiť tých najnáročnejších. V rade podlahových krytín s materiálovými efektmi je vinyl dobrý kompromis: sofistikovaný, hospodárny, ľahko sa udržuje a dá sa inštalovať na miesta s vysokou premávkou, rovnako ako vlhké miestnosti. Pôvodná obnova interiéru je teraz na dosah každého.

Fotografický kredit: As de Carreau