Objavujem umenie výroby kariet

Objavujem umenie výroby kariet

Umenie výroby kariet všeobecne používa rovnaké techniky a nástroje ako scrapbooking, ale účel tejto praxe je iný. Cieľom nie je vylepšiť fotografiu, ale navrhnúť ručne písané kancelárske potreby pre všetky druhy príležitostí.

Jedinečné karty

Namiesto toho, aby ste posielali neosobné karty na prianie narodenín alebo nového roku, namiesto toho, aby ste si vybrali zo stoviek oznámení, ktoré ste už videli, aby ste oznámili narodenie dieťaťa alebo pozvali ľudí, ktorých milujeme, na mimoriadnu udalosť, ako je tá naša stále viac a viac z nás sa rozhodlo skutočne vyzdvihnúť naše správy pomocou kariet, ktoré ich naozaj zdobia.

Perfektný materiál na výrobu kariet

Rovnako ako scrapbooking, mnoho nástrojov a techník možno použiť na výrobu kariet. Pri praktizovaní svojich príbuzností s určitými spôsobmi robenia vecí zistíte, ale na začiatku je samo o sebe potrebné málo materiálu. Okrem pekných papiere pre scrapbooking, niektorých ozdôb vybraných podľa motívu karty, nožníc a lepiacej trubice, vám bude odporučené investovať do rezačky, pretože budete nevyhnutne tráviť čas rezaním príspevky v požadovanom formáte. Malá zložka nebude zbytočná, pretože s pomocou pravítka vám pomôže robiť drážky a tým veľmi elegantne označiť záhyby chlopní kariet, ktoré vám zabránia poškodiť vaše karty. papier, najmä ak je hrubý! Pomysli na atramentové vankúšiky, ktoré uľahčujú vašu prácu, pretože umožňujú veľmi ľahko doručiť správu. Nájdete tiež vhodné pre všetky príležitosti!

Niekoľko rád, ako začať

Usporiadajte všetky prvky karty dobre a nevkladajte ani neoznačujte, kým nebudete spokojní s konečným výsledkom! A dokonca, prečo sa nespoliehať na predbežnú schému zobrazujúcu všetky vaše prvky skôr, ako začnete?