V tejto miestnosti 3 v 1: 5 nápadov na zapamätanie

V tejto miestnosti 3 v 1: 5 nápadov na zapamätanie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Optimalizácia izieb v malom byte nie je vždy jednoduchá. Takže keď potrebujete pracovný priestor a dieťa príde, musíte sa zorganizovať. Spálňa sa potom stáva izbou 3 v 1, kde musí byť všetko zložené presne tak, aby sa nestala skutočným neporiadkom. Tu je 5 nápadov na zapamätanie a reprodukciu, ak ste v tejto konfigurácii.

Idea č. 1: Oddeľte medzeru záclonou

Keď dieťa príde a nemáte priestor na vytvorenie vlastnej miestnosti, musíte použiť triky, aby mal stále malý kútik raja. Jednoduchá inštalácia, jednoduchá opona natiahnutá pred spaním môže okamžite zmeniť. Na vašej strane si zachovávate malé súkromie.

Idea č. 2: Na inštaláciu stola využite priestor pod oknom

Usporiadanie priestoru pod oknom môže byť niekedy zložitejšie, ako si myslíte, keď je nevyhnutný každý štvorcový cm. Ak potrebujete pracovnú plochu, je to príležitosť nainštalovať jednu alebo dve praktické kancelárie. Ďalší tip, ak je stôl štandardnej veľkosti stále príliš veľký, môžete dosku na šnúrku odrezať na požadovanú šírku, ktorú pripevníte na podpery. Ľahko na mieru!

Idea č. 3: Pripevnite lampu na stenu

Ak máte malú spálňu a musíte čo najviac optimalizovať priestor, oddelíte sa od nejakého nábytku, ako sú napríklad nočné stolíky. Aby sme však stále mali zdroj svetla blízko postele, rozhodli sme sa pre nástennú lampu, ktorá sa upevní na úrovni hlavy.

Idea č. 4: Optimalizácia ukladania na stenu

Aby ste ušetrili miesto v spálni, musíte samozrejme používať steny múdro. S niekoľkými policami, ktoré sú umiestnené tu a tam, získate v žiadnom momente množstvo úložného priestoru. A tak, aby umiestnené prvky nevyvolávali dojem veľkého neporiadku, rozhodli sme sa pre pekné boxy, v ktorých všetko pošmykneme.

Idea č. 5: Vyberte si biele steny a nábytok

A konečne, keďže sa používa každý štvorcový meter miestnosti, je dôležité, aby miestnosť nevyvolávala dojem utláčania. Stačí len nechať steny biele a zvoliť si nábytok, ktorý je tiež elegantný. Stoly, police, postele, komody a dokonca aj posteľná bielizeň sú úplne biele. Priestor sa potom javí vzdušnejší.Komentáre:

 1. Kinsey

  Yes, in due time to answer, it is important

 2. Taher

  I'm sorry, but, in my opinion, they were wrong. I propose to discuss it. Write to me in PM.

 3. Cleary

  I apologise, that I can help nothing. I hope, to you here will help.

 4. Morgan Tud

  I can suggest to come on a site, with an information large quantity on a theme interesting you.

 5. Mushura

  Medzi nami povedzme, neskúsili ste sa pozrieť na google.com?Napíšte správu