Podrobne

Nízke ceny detskej postieľky

Nízke ceny detskej postieľky

Vybavenie škôlky nie je nevyhnutne lacné. Našťastie existujú veľmi očarujúce postele, ktoré kombinujú dekoráciu, praktickosť a nízku cenu. Ak máte stále problémy s rozhodnutím, tu je niekoľko rád, ako si vybrať posteľ, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Praktická posteľ

Aby ste skombinovali praktickosť a nízky rozpočet v detskej izbe, musíte staviť na posteľ 3 v 1. Skladovacie a prebaľovacie pulty sú integrované na konci postele, aby získali pohodlie a miesto, ideálne v malej miestnosti. Ak chcete ušetriť peniaze z dlhodobého hľadiska, môžete sa tiež rozhodnúť pre rozkladaciu posteľ, ktorá rastie s vašou maličkou. Obzvlášť sa nám páči model so súčasnými líniami, ktorý rok čo rok nestratí svoje svetlo.

Vzorované lôžko

Posteľ vašich najmenších je tiež ozdobená peknými vzormi, aby sa stala skutočnou ozdobnou figúrkou. Hrášok sa napríklad v detskej izbe veľmi dobre prispôsobí tomu, že v malom chlapčenskom priestore je modrý, ako ružový v dievčenskej izbe. Zvieratá tiež predvádzajú svoju postieľku. Prijímame bez výhrad savana v miestnosti s kresbami žiraf, slonov alebo levov.

Pôvodná posteľ

Deti si tiež zaslúžia mať vo svojej izbe nádych originality. Za týmto účelom sme si dali neobvyklý model postele, ako napríklad ratanový stojan alebo kovovú barovú posteľ s veľmi retro akcentmi. Príjemné malé lôžko v tvare prívesu si nájde svoje miesto aj v dievčenskej izbe. Naše praktické videozáznamy z detskej izby