Zameranie hardvéru: ako si vybrať drevorubač?

Zameranie hardvéru: ako si vybrať drevorubač?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pyrograveur alebo pyrograf je zariadenie, ktoré umožňuje pyrografiu, to znamená kresby na drevo, kožu a mnoho ďalších materiálov. Tento nástroj používajú najmä milovníci kreatívnych záľub. Pyrograveur, ktorý sa ľahko používa, umožňuje, aby sa materiál kopal pomocou takzvanej techniky „karbonizácie“, ktorá sa vytvára vďaka vysokým teplotám, ktoré rozptyľuje. Tu je niekoľko kritérií, ktoré vám pomôžu pri hľadaní ideálneho spaľovača dreva ...

Na čo je pyrograf?

Výber vášho woodburning bude v zásade závisieť od materiálu, na ktorom chcete vykonať pyrografiu. Teplota leptania nebude skutočne rovnaká na dreve a koži. Pyrografia sa však dá praktizovať na mnohých nosičoch za predpokladu, že je teplota vášho zariadenia vhodná. Všimnite si však, že existujú multifunkčné modely, ktoré vám umožňujú preskúmať mnoho techník: pyrodorid, scrapbooking, šperky ...

Rôzne druhy pyrografov

  • woodburning pre drevo pozostáva z rukoväte, na ktorom sú pripevnené špecifické body, ktoré sa zahrievajú, keď woodburning bude zapnutá. Tieto body sú k dispozícii vo viacerých formách a umožnia vám splniť všetky vaše tvorivé túžby. V tejto oblasti budete rozmaznaní. Naplánujte nákupnú cenu v rozmedzí od 5 EUR do najzákladnejšieho modelu a do 30 EUR za a woodburning predáva sa s 8 tipmi.
  • woodburning R200 je multifunkčné pyrografické zariadenie, ktorého zvláštnou vlastnosťou je, že má 4 nastaviteľné úrovne výkonu. Budete ho môcť použiť na vyrytie rôznych podpôr od dreva po kožu pri prechode okolo správy: tkanina 739845. Pre tento typ woodburning , priemerný rozpočet je 70 EUR.
  • woodburning R300 zodpovedá novej verzii woodburning R300. Tento model vám umožní používať súčasne dve pyrografické rukoväte. Tento typ woodburning ideálny pre začiatočníkov a stojí okolo 80 eur.