Články

Úrad hrá rafinovanú kartu

Úrad hrá rafinovanú kartu

Kancelária si svoje miesto nájde doma, či už slúži ako denný pracovný priestor alebo ako jednoduchý stolík. Kompasová noha, všetko v skle alebo dokonca v kovových nohách, je navrhnutá s jednoduchými a čistými líniami. Jednoduchá inštalácia vo vyhradenej miestnosti alebo v rohu obývacej izby. Dáme vám nájsť vycibrený model, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu interiéru.

Celé sklo

Čo by sa dalo vylepšiť ako stôl vyrobený výlučne zo skla? Priehľadné nožičky a podnosy mu dodávajú rázny dizajn a moderný vzhľad. V malej kancelárii je ideálny na získanie jasu. Svoje miesto si výborne nájde aj v tmavej miestnosti s mužskou atmosférou, v ktorej sa potom stáva elegantným a rafinovaným prvkom. Okrem toho sa sklenený stôl, okrem škrabancov, nebojí škvŕn alebo poškodenia, tak choďte do toho!
Fotografický kredit: Fiam

Kompas nohy

V inom štýle je drevený stôl s nohami kompasu tiež veľmi prepracovaný. Vďaka svojmu typickému vzhľadu 50-tych rokov alebo nordického ducha prináša pochúťku tam, kde je nainštalovaný. Môžete staviť napríklad na model, ktorý má iba dve nohy a ktorý sa pripája k stene alebo na biely model s ponožkami inej farby.

Fotografie: Bo Concept / La Redoute

Kovový podstavec

Kancelárie, ktoré sa spoliehajú na niekoľko materiálov, sa vydajú na cestu elegantným štýlom. Drevené nohy a sklenená doska alebo bežnejšia kovová základňa a drevená doska ju minimalizujú a inšpirujú sa duchom trestle. Obzvlášť sa nám páči model s čiernou kovovou základňou, ktorý kontrastuje s veľmi dizajnovým teakovým vrchom.

Fotografie: La Redoute / Arper Naše praktické videá s dekoráciami