Komentáre

Šijacie video: šite vrecká na nohavice

Šijacie video: šite vrecká na nohavice

Chcete do už vyrobeného odevu pridať vrecko? Jeanne Kolifrat, tvorkyňa a trénerka v Piquécouc, vám ukáže, ako ľahko ušiť vrecko.

Pozrite si video:

Dajte vrecká na zošívanie

Predtým, ako začnete zošívať vrecko, musíte najskôr umiestniť dve spodné časti vrecka na obidve strany miesta, na ktorom chcete vrecko vyrobiť, pravé strany spolu so správou: už bola našitá látka 739845. Ak chcete vytvoriť spodok vrecka, nakrájajte zaoblený tvar na obdĺžnik a vezmite si ruku za vodítko, aby ste sa uistili, že ho môžete umiestniť do vrecka. Po umiestnení dna vrecka ich pripnite k správe: 739845 pôvodná látka. Potom prišite každú spodnú časť vrecka k tkanine: 739845 počiatočná tkanina, čím sa zaistí: bod zastavenia 737341. Rovnakým spôsobom postupujte pre každé dno vrecka.

Vytvorte vrecko

Keď sú pripevnené dná vrecka, zostavte ich pomocou kolíkov. Potom zošívajte správy: 739845 počiatočná tkanina pozdĺž existujúceho švu, potom všetky okolo dna vrecka, a potom znova dokončite šev na existujúcom šve, na druhej strane. Ak chcete zošívať dná vreciek, pri dosiahnutí dna vrecka prilepte ihlu do tkaniny tkaniny: 739845, potom pred výmenou tkaniva tkaniny: 739845 v správnom smere nadvihnite nohu. Po dokončení odskrutkujte niť, ktorá sa používa na pripevnenie vrchu dna vrecka, k pôvodnému úpletu: 739845 počiatočná tkanina, čím sa vytvorí otvor. Prehoďte novinky: text 739845, čím zobrazíte hotové vrecko. Vďaka Jeanne Kolifrat je šitie vo vrecku! Nájdite video Šitie nohavičiek na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.