Výkres videa: náčrt za minútu

Výkres videa: náčrt za minútu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kreslenie milenec, chcete vyzvať sami seba? Ladislaja, študentka kresby, vám ukáže, ako vytvoriť náčrt za minútu. Medzi rýchlosťou a výskumom detailov budete musieť nájsť tú správnu rovnováhu pre svoju kresbu.

Pozrite si video:

Náčrt za minútu: jednoduchý ... teoreticky

Aby ste si ukázali, ako urobiť náčrt za minútu, Ladislaja si vybrala modelovú nohu. Tento pomerne zložitý model, ktorý má veľa detailov, je skutočne dobrým príkladom pre tento druh cvičenia. Teoreticky by mal náčrt predstavovať približne všetky podrobnosti modelu. Preto je potrebné úspešne uchopiť celý obraz, aby sa všetky prvky prepisovali, ale veľmi rýchlo.

Skica za minútu: od teórie k praxi

V tomto videu môžete vidieť, ako Ladislaja robí náčrt v reálnom čase za jednu minútu, a obdivovať jej spôsob umiestňovania čiar. Aby ste dosiahli uspokojivý výsledok, musíte najskôr rýchlo rozmiestniť obrysy a potom hodiť do detailov, ako je napríklad členok. Ak máte stále čas, môžete tiež nakresliť trochu podrobnejšiu líniu pre obrys chodidla. Pre náčrt za minútu, neváhajte hodiť na svoj list rýchlych ťahov, ktoré nechajú uhádnuť tvar, ktorý chcete dosiahnuť. Techniky a rady spoločnosti Ladislaja čoskoro prinesú ovocie vo vašej skicáre. Pozrite si video Kreslenie: vytvorte náčrt za minútu na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.


Komentáre:

  1. Slaed

    Myslím, že dovolíš chybu. Napíš mi v PM.

  2. Jacobo

    Je pozoruhodné, tento vtipný názor

  3. Nicholas

    prepáčte, správa bola zmazanáNapíšte správu