Kombajn: historický nábytok

Kombajn: historický nábytok


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nábytok Moissonnier vyrobený vo Francúzsku kombinuje dobové štýly s dizajnom. Originálna, vynaliezavá avantgarda, značka Moissonnier je bezpečná stávka, ktorá je stále viac vyhľadávaná. Každý kus je skutočným umeleckým dielom, drsným a elegantným. Zdokonalenie sa tlačí na svoj vrchol vďaka predkovskému know-how. Postupné zbierky sa nijako nelíšia od luxusného charakteru.

Zrodenie značky

Bolo to presne 21. apríla 1885, keď mladý Emile Moissonnier slávnostne otvoril stolársku dielňu, ktorú inštaloval vo svojej záhrade v Bourg-en-Bresse. Remeselník ani zďaleka nemyslí na to, že jeho talent ako sochár, maliar a jeho know-how by o jeho zbierkach hovoril ešte o viac ako storočie neskôr. Vďaka svojim mimoriadnym zručnostiam bude postupne školiť aj talentovaných stolárov, a všetci budú pracovať bezpodmienečne v súlade s pravidlami umenia. Od prvých výtvorov dáva Moissonnier každému zo svojich diel asertívny charakter. Kusy sú avantgardné, pričom si zachovávajú niektoré črty minulosti. Estetický nábytok Moissonnier je svedectvom nasledujúcich období.

Fotografie: Harvester

Výroba francúzskeho stolárstva

Emile Moissonnier je viac ako stolár. Je uznávaným umelcom, ktorý prejavuje veľkú vynaliezavosť a svoj nábytok vyrába v najčistejšej francúzskej tradícii. Na pokraji drzosti sa odváža vytvárať úplne nezaraditeľné kúsky, ktoré označujú liehoviny. Prekvapuje, zmiasť, ale vždy zvádza. Vynáša skutočný štítok, ktorý je rozpoznateľný medzi všetkými. Nábytok Moissonnier nie je ničím iným ako mimoriadnym šperkom, ktorý je prítomný ako parfum, ale oveľa menej pominuteľný. Ceníme si túto tradičnú stolársku prácu Vyrobené vo Francúzsku. Postupne bol nábytok Moissonnier dodávaný do Kolónie a potom do Ameriky. Dnes a od roku 1976 vedie tento dom Jean-Lou Moissonnier - Emilov vnuk, talentovaný maliar a módny fotograf, ktorý je zanietený starožitnosťami - a jeho manželka Annie-Pierre - stylistka. Pri zachovaní tradície francúzskeho stolárstva sa párom podarilo vdýchnuť nový život súčasným kolekciám, ktoré sú úplne v súlade s týmto trendom.

Fotokredit: Moissonnier

Dedičský nábytok

Maison Moissonnier tvrdí svoj štýl. Jean-Lou a Annie-Pierre lovia na blších trhoch, galériách, aukčných sálach a potom prispôsobujú dobový nábytok, aby ho lepšie znovu objavili pri zachovaní pôvodných línií. Glamour zachytáva knižnice, komody, konzoly a iné stoly a bufety. Originálne patiny a čínsky lak oživia nábytok, niektoré kúsky sú dokonca pokryté džínsovinou. Fúka to ako vietor obnovy na stoličkách Louisa XV, konzolách Directoire, stoloch Louisa XVI vďaka tónom, ktoré si predstavuje pár Moissonnierovcov. Nábytkársky nábytok tej doby nadobúda moderné farby, ako je fialová, tmavo modrá, oranžová alebo je ozdobený vzormi dokonale ladiacimi s dobami. Potom je starý, špinavý, poškriabaný ... Každý kus nábytku Moissonnier rozpráva príbeh.

Fotokredit: Moissonnier

Nábytok Haute Couture

Nebojme sa: pozlátenie listov sa vždy vykonáva, opäť podľa pravidiel umenia ... Maison Moissonnier nie je výnimkou francúzskej tradície, zručnosti, ktorú možno nájsť v glazúre alebo leštení. vyrobené s presnosťou. Zbierka Moissonnier sú ako zbierky Haute Couture: sú bujné aj zvodné, sú tvorené veľmi rozmanitými kusmi nábytku: niekedy veľmi jednoduchými, niekedy bohato zdobenými. Asertívny štýl, ktorý robí oči známych architektov a dizajnérov. Harvester, to je dedičský nábytok, ktorý sa roztrhá zo štyroch kútov sveta.

Fotokredit: Moissonnier


Komentáre:

 1. Kagaktilar

  Ospravedlňujem sa, ale potrebujem niečo úplne iné. Kto iný môže povedať čo?

 2. Lebna

  There is nothing to be said - be silent so as not to contaminate the subject.

 3. Gavin

  Toto je cenná informácia

 4. Mikhail

  Aké slová ... super, skvelý nápad

 5. Averell

  Odchádzajú dnes vôbec zamestnanci?

 6. Ephrem

  Gratulujem, tento skvelý nápad je potrebnýNapíšte správu