Video: prispôsobte vankúš v priemyselnom štýle

Video: prispôsobte vankúš v priemyselnom štýle

Diane Lallement, špecialistka na textilnú maľbu, vám ponúka prispôsobenie poťahu vankúša v priemyselnom štýle. Tento originálny výtvor pôjde dobre s celým vaším interiérom.

Pozrite si video:

Prispôsobenie vankúša: pripravte kryt

Vyberte si obliečku vankúša tak, aby sa zmestila všade vo vašom dome, a pripravte ju na maľovanie. Za týmto účelom umiestnite hárok brúsneho papiera dovnútra, aby ste si udržali správy: 739845 textílie, potom pomocou ceruzky a pravítka sledujte čiary, ktoré budú slúžiť ako podpora pre váš text, takže ten je rovný. Preferujte ceruzku, ktorá veľmi dobre odchádza pomocou gumy alebo po prvom praní v práčke. Zostáva iba maľovať váš text.

Prispôsobenie vankúšov: maľovanie textilu

Akonáhle je vaša obálka pripravená, položte šablónu priemyselného štýlu na vašu správu: tkanina 739845. Vezmite suchú kefku na pytliactvo a ponorte ju priamo do nádoby na textilné farby. Nepoužívajte priveľa farieb, zabránite tak pretečeniu a škvrnám. Za týmto účelom odstráňte prebytočnú farbu pred každým zdvihom kefy. Potom zvisle ťuknite na písmeno na látke: 739845, potom vyberte šablónu. Ten je vo vnútri čistý, takže môžete prejsť na ďalšie písmená. Akonáhle je váš obraz dokončený, musí byť opravený. Pred použitím žehličky bez pary pri teplote „ľanu“ počkajte 3 až 5 minút a potom položte pergamenový papier na handričku: 739845. Vďaka Diane Lallement za jej originálne vankúše! Nájdite video Prispôsobte si vankúš priemyselného štýlu na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.