Krátko

Video: prispôsobte japonské lopty

Video: prispôsobte japonské lopty

Nevieš, čo robiť s tvojou japonskou loptou, ktorá vyzerá nevýrazne a smutne? Anna Pagès ponúka možnosť prispôsobiť ju tak, aby bola estetickejšia a originálnejšia.

Pozrite si video:

Prispôsobenie japonských gúľ: príprava materiálu

Ak chcete prispôsobiť svoj japonský loptu, Anna vám ponúka, aby ste ho rozkvetli dvoma listami kvetinového papiera s rozmermi 60 x 80 cm. Najskôr nakrájajte každú kvetinu z listov podľa tvaru lístkov. Aby ste vám pomohli, otočte papier pri rezaní rukou oproti nožniciam. Táto práca je trochu namáhavá, ale po videní výsledku nebudete ľutovať.

Prispôsobenie japonských gúľ: lepenie a sušenie

Akonáhle sú vaše kvety sú rezané, budete musieť držať. Za týmto účelom vložte biele vinylové lepidlo do misky a pomocou malej kefky vložte do stredu jednej z kvetov bodku lepidla, aby ste ju opravili. Začnite v hornej časti japonskej gule, potom zopakujte gesto a zostupujte v slimákovi. V prvom riadku neváhajte prekročiť hornú hranicu: váš výtvor bude mať húževnatý efekt. Ak chcete, aby bol konečný výsledok atraktívnejší, priložte kvety a pri vkladaní ich striedajte. Prispôsobenie japonských loptičiek trvá asi 8 hodín. Anna vám odporúča rozložiť prácu na dva alebo tri dni, aby ste sa nudili. Akonáhle ste dokončili lepenie a sušenie, všetko, čo musíte urobiť, je prejsť stuhou kovovým kruhom, aby ste zavesili loptu. Vďaka Anne Pagès vstúpi do vášho interiéru kúsok japonskej záhrady! Pozrite si video Prispôsobenie japonských guličiek na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.