Výukový program: urobte malú koženú kabelku

Výukový program: urobte malú koženú kabelku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

DIY, recepty, obliekanie a cestovanie, toľko inšpirácií, ktoré Amandine zdieľa na svojom blogu, Mandy Bla Bla. A nápady, táto mladá Charentaise je plná! Šperky, custo, dekorácie, jeho návody sú vždy originálne a dobre vysvetlené! Dnes to nájdeme pre kutilstvo z malej koženej kabelky, perfektne slúžiace ako peňaženka alebo puzdro , „Dômyselný návod na výrobu malých farebných kabeliek z kože! Je celkom jednoduché vyrobiť. Urobil som niečo, čo som ponúkal na Vianoce, a malo to svoj účinok. Malý praktický doplnok na uloženie vašej malej zmeny, vašich šperkov, jeho lieky atď. “

Materiál

Budete potrebovať: - šrot z kože. Tu som použil kúsky veľmi mäkkej čalúnenej kože. Sú veľmi vhodné na výrobu malých kožených kabeliek. Dbajte však na to, aby koža nebola príliš tenká, inak sa môže roztrhnúť v slučkách šnúry. Kožené odrezky sa nachádzajú buď u veľkoobchodníkov s kožou, ktorí ich predávajú podľa hmotnosti, alebo niekedy vo veľkých obchodoch s tkaninami. - dobré nožnice na rezanie kože. - dierovacie kliešte na vytvorenie otvorov, ktoré sa použijú na prechod šnúry. - šnúra (šnúra z konope, bavlny, syntetických alebo kožených čipiek).

Fázy

1 a 2. Vystrihnite kruh z kože. Ako šablónu som použil malú dezertnú doštičku, ale na väčšiu kabelku môžeme samozrejme použiť väčšiu šablónu.
3 a 4. Vyvŕtajte otvory. Môj kruh má priemer asi 20 cm, nakreslil som priamu čiaru v strede svojho kruhu, aby som ju rozdelil na dve rovnaké časti, a potom som v pravidelných intervaloch označoval, kam vŕtať. Moje vysvetlenie nie je skvelé, súhlasím s tým, že mám nulovú geometriu, cítil som to a zatiaľ to funguje celkom dobre!
5 a 6. Preveďte šnúru v jednom smere, potom v druhom smere, aby ste mohli peňaženku uzavrieť. Zatiahnite za káble na oboch stranách a zatvorte ich. Použil som konopnú šnúru, ale môžete veľmi dobre použiť bavlnenú, syntetickú alebo koženú šnúru.
7 a 8. Utiahnite šnúry, aby ste kabelku uzavreli. Na každej strane sú dva pramene a nechať ich tak, ako by neboli, veľmi pekné ... Takže som uzol na oboch stranách uzlom s dvoma prameňmi. Uzol, ktorý som vyrobil, je uzol z bosco píšťalky (pre tých, ktorí vedia niečo o námorníctve). Nie je to príliš komplikované, ale skôr ako začnete so šnúrou vašej kabelky, dôrazne sa odporúča malý tréning na šnúre s väčším priemerom! Ak nechceme viazať uzly, môžeme dať korálky na povrchovú úpravu káblov!
Ak chcete vytvoriť uzol, vyzývam vás, aby ste nasledovali tento odkaz a dostali ste všetky vysvetlenia. Na tomto blogu nájdete aj mnoho ďalších uzlov (dobre, poznám toho chlapa, ktorý tento blog prevádzkuje dobre a zaplatil mi, aby som ho propagoval :)). Na YouTube sú tiež videá, ktoré vás naučia, ako vytvárať uzly.

Nakoniec

Tam idete! Malé veselé a praktické peňaženky, ideálne na výrobu malých domácich darčekov!
Ďakujem Amandine za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej koženej peňaženky na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!


Komentáre:

 1. Teague

  Let's Talk on the subject.

 2. Sigifrid

  Now all became clear to me, I thank for the necessary information.

 3. Dia

  ktorá rekvizita sa objaví, ktorá tamtá

 4. Akisar

  People in ancient times did not like to talk a lot. They considered it a shame for themselves not to keep up with their own words ...

 5. Vaughn

  I know a site with answers to a topic that interests you.

 6. Fernald

  Aká fráza... fenomenálny, geniálny nápad

 7. Enos

  Presnejšie to nie jeNapíšte správu