Kamene v dome: 6 možností

Kamene v dome: 6 možnostíWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Odkrytý kameň dodáva interiéru výzdobu, či už je dom starý alebo moderný. Na jednej stene alebo v úplnom vzhľade prináša hrejivý dotyk a zdôrazňuje autentickosť miesta. Ak nemáte šancu žiť vo voľne stojacej budove, existuje možnosť použitia nových procesov a náterov na dosiahnutie veľmi úspešného prírodného vzhľadu. Do jeho výzdoby však môžeme začleniť aj niektoré vyrezávané kamenné prvky. Falošné alebo skutočné kamene? Z personálu na Burgundsko alebo tufa kameň, možnosti sú početné.

Pre efekt viac v reálnom živote

Na omietnuté steny prinesie trochu rezivosti detská hra vďaka čelným doskám. Neodporúčajú sa vo vlhkých miestnostiach a na krboch, sú však ideálne pre steny obývacej izby, kancelárie, vchodov a spální. Vyrobené zo sadry, majú tieto doštičky s priemernou hrúbkou tri centimetre vzhľad hrubého škvrnitého kameňa, ktorý sa reprodukujú k dokonalosti. Inštalujú sa na vnútorné steny špeciálnym lepidlom. Zostáva potom reprodukovať kĺby pomocou produktu tónového kameňa. Tieto falošné kamene môžu byť rezané pílou a potom vyplnené. Výsledok je skutočne vynikajúci.

Naneste omietku na stenu z kameňa

Najkrajší efekt je, že povrchová úprava stien sa dá použiť na prispôsobenie jej interiéru, ale rovnako ľahko sa dá aplikovať aj na exteriér. Dáva prírodnému kameňu vzhľad. Inštalácia tohto typu omietky je ako skutočné umelecké dielo, aby bola vyhradená pre profesionálov. Omietka vápna sa najskôr nastrieka na požadovaný povrch starého typu omietky, sadry alebo betónu. Potom je zafarbená prírodnými pigmentmi. Zostáva teda nakresliť každý kameň a každý spoj od ruky. Výsledok je veľkolepý. Povrchová úprava steny umožňuje obnoviť vzhľad všetkých druhov kameňa: významná výhoda, keď sa musíte riadiť plánovacími predpismi, najmä v prípade domov nachádzajúcich sa na klasifikovanom mieste.

Dekoratívne prvky z kameňa a gabiónu

Medzi vápencami široko používanými na tvorbu dekoratívnych predmetov nájdeme kriedu a tuffeau. Pokiaľ ide o pieskovec - kremičitý kameň - má tiež svoje miesto vo všetkých izbách domu. A konečne, Burgundsko kameň sa používa na výrobu umývadiel, na výzdobu interiérov alebo exteriérov alebo dokonca na vytváranie krbových zástien, nôh alebo stolových dosiek. Pristáva tiež na zemi. Vínový kameň spája krásne s modernými materiálmi. V obývacej izbe s terasou, fontánami a malými krytými bazénmi vyrobenými z pravého alebo rekonštituovaného kameňa prinesie relaxačná vodná nota. Gabion sa ľahko inštaluje a umožňuje vám predstaviť kameň vo výzdobe interiéru. Vo vnútri je oceľová klietka, v ktorej sú umiestnené kamene rôznych kalibrov, rôznych tónov. Gabion nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu a môže byť vegetovaný.

Štuk a zamestnanci v trende

Jeden je zložený z mramorového prášku, malty, sadry, piesku a cementu, okrem iného z rastlinných vlákien a sadry. Stuc a Staff umožňujú rekonštituovať všetky požadované materiály. Je teda ľahké mať v dome kamene vďaka remeselníkovi s nepopierateľným know-how: pracovník štuku-štuky je schopný vytvoriť nádherné schodisko, stĺpy, klenby alebo dokonca objekty s prírodným kameňom alebo napodobniť mramor k dokonalosti.

Rezanie obkladov brúskou Naše praktické videá pre domácich majstrov