Krátko

Video Couture: úprava rovného goliera

Video Couture: úprava rovného goliera

Urobili ste prvé kroky montáže rovného goliera, ale neviete, ako urobiť povrchovú úpravu? Jeanne Kolifrat, trénerka a dizajnérka v Piquécoud, zdieľa svoje tajomstvá pre nasadenie stojaciho goliera.

Pozrite si video:

Orezať golier

Pred dokončením goliera musíte najprv zarezať tú časť, ktorá ešte nie je všitá. Ak to chcete urobiť, začnite odrezávaním rohov: to znamená, že musíte rezať pod uhlom, aby pri skladaní bola jeho hrúbka menšia. Potom odrežte rohy, potom okraj goliera po celej jeho dĺžke, aby ste zabránili tomu, aby sa látka 739845 po zatiahnutí a zašití stiahla. Nezabudnite tiež znížiť prebytočné správy: 739845 tkanina na strane už šitá, vždy preto, aby ste sa vyhli natiahnutému efektu.

Šev goliera končí

Začnite pripnutím goliera na správnom mieste v drážke spoja. Nezabudnite pripnúť miesto a chrbát a nechať milimeter späť na okraji. Ak tento milimeter chýba, pohrajte sa so správou: tkanina 739845, aby ste sa tam dostali. Aby ste vám pomohli, môžete tiež pripevniť kolíky na hornú časť goliera, aby ste ich držali lepšie. Po dokončení pripnutia ušite zlú stranu a kolíky postupne vytiahnite. Pravidelne kontrolujte, či sa pri šití berie do úvahy hrúbka záhybu, a keď dosiahnete úroveň obloženia, prestaňte šitie. Na základe rady Jeanne Kolifratovej as malými skúsenosťami vám montáž rovného goliera pre vás čoskoro už nebude viac tajomstiev. Pozrite si video Couture: nasadenie priameho goliera na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.