Video Couture: položte si priamy golier

Video Couture: položte si priamy golierWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Robíš si košeľu a máš problém s obojkom? Chceli by ste vykonávať prácu s golierom, ale zdá sa vám to komplikované? Postupujte podľa tipov Jeanne Kolifrat, trénera v Piquécoud, a ľahko pripevnite priamy golier.

Pozrite si video:

Pripravte si polohu goliera

Pred šitím goliera najskôr pripravte jeho polohu, ktorá musí byť dokonalá. Za týmto účelom preneste zárez, ktorý ste predtým urobili na golieri, do stredu výstrihu. Položte každý kus na pravú stranu k sebe. Potom napnite polku okolo, dávajte pozor, aby sa koniec goliera zhodoval s čiarou prechodu, ktorá je líniou ohybu odevu. Potom otvorte golier a skontrolujte, či šev dosiahne stredovú čiaru. To isté urobte aj pre druhú stranu. Rešpektujte vedenie, najmä pri montáži zaoblení.

Obojok šev

Pozor: pred zošívaním goliera na krku dbajte na to, aby ste nevybrali časť spodnej strany goliera. Nepotrebné vykonať ovládač: 737341 bod zastavenia na začiatku a na konci tohto spoja, pretože je potrebný druhý priechod. Prišite šitie a uistite sa, že nevznikajú záhyby.

Koniec goliera

Po dokončení prvého priechodu sklopte obklad cez líniu ohybu. Tým sa zachytí koniec krčka maternice. Potom na tento povrch prišite dva kolíky, pričom golier zostane vo vnútri. Šiť vydaním správy: 737341 bod zastavenia pre väčšiu pevnosť. Po dokončení orežte konce orezaním pod uhlom. Položte správu: 739845 látku na pravú stranu a vytiahnite rohy, prípadne pomocou špendlíka. Na základe rady Jeanne Kolifratovej viete, ako namontovať rovný golier. Pozrite si video Couture: nasadenie priameho goliera na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.


Video: 34 ASTUCES DE COUTURE FACILES QUE TU VAS ADORER