Video: vytvorte prispôsobenú menovku

Video: vytvorte prispôsobenú menovku

Marianne Ducret, špecialistka na voľný čas v tvorivom papieri, sa ohýba dozadu, aby vám ponúkla veľmi originálny prispôsobený názov. V niekoľkých dobre umiestnených záhyboch získate novú tvorbu!

Pozrite si video:

Vytvorte menovku: krok za krokom

Ak chcete úspešne uspieť v Marianne s menovkou, potrebujete trpezlivosť a dôkladnosť. Vezmite si hárok papiera požadovanej farby s rozmermi 15 x 15 cm. Zložte dĺžku a potom štvorčeky, aby ste vytvorili záhyby, ktoré budete neskôr používať. Otvorte hárok v obdĺžniku a pomocou označených záhybov vytvorte z oboch strán trojuholník. Získate dva prekrývajúce sa trojuholníky. Otočte všetky uhly zo všetkých strán a potom všetky body otočte dovnútra. Získate tak malé uhly oddelené na vrchu, ktoré sa musia otočiť a vložiť do záhybov. Táto operácia je trochu náročná, ale neváhajte ju trochu prinútiť, zachováva si konečnú tvorbu.

Vytvorte menovku: posledné prekvapenie

Ak boli všetky predchádzajúce kroky úspešne dokončené, dostanete veľmi malú hromadu skladaného papiera. Na každej strane nájdete malú dieru v jednom z bodov: vyfúknite ju. Po všetkých týchto snahách konečne objavíte konečný výsledok: pekná malá loptička! Musíte len napísať meno svojho hosťa na pero. Počas rôznych krokov sa neponáhľajte, budete mať väčšie šance na dosiahnutie požadovaného výsledku. Marianne Ducret je určite kráľovná papiera! Pozrite sa na video Vytvorte si prispôsobenú menovku na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.