Čisté farby v centre pozornosti

Čisté farby v centre pozornosti


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aby ste oživili interiér, stavte na silné a čisté farby. Dom je ozdobený tromi základnými farbami v hmatoch, v úplnom vzhľade alebo v mozaikovej verzii. Takže už viac neváhame, bavíme sa s modrou, červenou alebo dokonca žltou farbou v našej výzdobe.

Modrý

Pripomínajúce more a nebo, modrá, veľmi trendy v domácej sezóne, inšpiruje pokoj a vyrovnanosť. Pozitívne a relaxačné zafarbenie pomáha v boji proti poruchám spánku, preto ho neváhajte použiť v spálni. Môžete hrať na maľovaných stenách, ale aj na doplnkoch dostupných v modrej farbe, ako sú posteľná bielizeň, vankúše alebo koberčeky. Pokiaľ ide o nábytok, nájdete aj malé nočné stolíky alebo lampy, ktoré používajú túto farbu. Modrá, ktorá evokuje vodu, ľahko nájde svoje miesto v kúpeľni v úplnom štýle alebo v malom dotyku. Táto primárna farba sa tiež postupne dostáva do obývacej izby. Prijmite ho textíliami na pohovke a závesmi alebo dokonca tapetami. Vytvorí osviežujúcu a relaxačnú atmosféru v obývacej izbe spojenú s prírodnými farbami ako je béžová alebo šedá.

Červená

Červená, plná energie a predovšetkým charakteru, bola vždy ozdobným spojencom. Je známa ako teplá farba, zachytáva svetlo a vytvára v každej miestnosti teplú a stimulujúcu atmosféru. Prijímame ho aj v priestoroch, ako je kuchyňa, obývacia izba a dokonca aj vchod, aby priniesli pohodlie. V kuchyni ho spájame s dreveným nábytkom a posypeme ho malým dotykom sem a tam, aby sme vytvorili bistro štýl, alebo si vyberieme modernejšiu verziu s úplne červeným lakovaným nábytkom. V obývacej izbe sa stáva veľmi dizajnom doplneným nábytkom s čistými líniami a tmavými farbami, ako je čierna alebo antracitová. Menej obvyklé, ale rovnako dekoratívne dekorácie si môžete dovoliť aj v spálni pre tínedžerov zakrytím jednej časti steny a vsadením na niekoľko doplnkov, ako sú koberce a rámy.

Žltý

Ak sa žltá farba spája s krikľavou výzdobou už dávno, vracia sa dnes do popredia a vytvára veľmi dizajnérske priestory. V populárnej miestnosti, v kúpeľni v etnickom štýle alebo v mestskej miestnosti sa prispôsobí všetkým atmosférám a všetkým miestnostiam. Ak chcete okoreniť výzdobu obývacej izby, oblečte si žlté doplnky, ako sú vankúše alebo koberec, a skombinujte ich so sivým alebo čiernym nábytkom a vytvorte moderný štýl. V kúpeľni prineste trochu slnka a začnite deň v dobrej nálade, napríklad so žltými dotykmi na stenách alebo na sprchovej závesi. Pokiaľ ide o jedáleň, nesmie sa to preháňať. Ak chcete dať etnickú stránku, môžete maľovať všetky steny na žlté; ktorý prinesie impozantný drevený nábytok. Naše praktické videá pre domácich majstrov


Komentáre:

 1. Goltigore

  unpowering

 2. Colbey

  It's not quite what I need. Who else can say what?

 3. Stearc

  Ďakujem !!! I love this site !!!!

 4. Dorran

  It is obvious in my opinion. I will abstain from comments.

 5. Vudojar

  Vo všeobecnosti je to vtipné.Napíšte správu