Výukový program: všite vrecko v tvare obálky

Výukový program: všite vrecko v tvare obálky

Marine, 22-ročná Rochelaise, zdieľa svoje výtvory a obľúbené položky na svojom blogu Moukita od roku 2013. Couture, krása, grafika, varenie, jej blog je skutočným topením inšpirácií! Dnes nám vďaka svojim talentom ako bratrancovi ponúka vynikajúci návod: vrecko v tvare obálky, atraktívne a praktické, aby nestratilo nič vo svojej taške!

Materiál

- dve rôzne tkaniny - fleece - niť - ihla - špendlíky - stlačenie tlačidla - kladivo - hárok A3 na sledovanie noviniek: vzor 739839

Fázy

Ak chcete začať, stiahnite a vytlačte vzor na list A3. Potom ... postupujte podľa návodu!
Ak chcete dať tlačidlo na zaklapnutie, je to HYPER ľahké. Stačí priniesť kladivo a riaďte sa pokynmi uvedenými v písomnej informácii pre používateľov. O dve minúty je to hotové.

Nakoniec


Pridajte do obálky čierny štítok, aby ste si ho mohli prispôsobiť ... Nakoniec tip, ktorý si môžete oživiť: 739845 čierna látka zdobením akrylovou farbou (áno, je to veľmi a to stojí menej ako maľovanie textilu!).
Vďaka Marine za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich obalov na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!