Objavujem maľbu na textil

Objavujem maľbu na textil


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Maľovanie na textil je predovšetkým technika na prispôsobenie textilu. Bude si to vyžadovať trochu trpezlivosti a samozrejme ... milovať maľbu!

Na čo slúži textilná maľba?

Je zrejmé, že ide o peknú techniku, ktorá osloví všetkých, ktorí radi prispôsobujú textilné predmety alebo dávajú nový život odevom, taškám, vankúšom a iným textilným výrobkom, ktoré sa prestali používať, a len maľovať. Uvidíte, že ak ste prihlásení, budú tam pekné sovy.

Akú farbu prispôsobím moje textílie?

Po prvé, vedzte, že ak už máte dušu maliara a doma máte akrylát, môžete si jednoducho kúpiť konkrétne médium na riedenie farby a zaručiť priľnavosť a flexibilitu, ak ju chcete použiť. o novinkách: 739845 látka. Ak nie, existuje niekoľko druhov textilných farieb, ktoré vám umožnia maľovať takmer každú novinku: 739845 látka bez povrchovej úpravy (nezabudnite si umyť textílie pred začatím projektu.) Jeden z najslávnejších textílií je značky Pébéo pod názvom Setacolor, ktorá vám zaistí nezameniteľnú kvalitu vykreslenia. Po pripojení vzorov k žehličke získate jasné farby, ktoré dokonale obstoja pri umývaní a osvetlení, bez poškodenia alebo praskania. Vyberte si takzvané „priehľadné“ farby, ak chcete maľovať na správy: 739845 svetlá látka a „nepriehľadné“ farby pre vaše tmavé látky. Môžete sa tiež zabaviť s odtieňmi s lesklými alebo kovovými efektmi alebo dokonca s textilným náterom v reliéfe, ktorý vám umožní robiť pekné ozdoby pri hlasitosti.

Ako začať?

Na začiatok je najjednoduchšia technika šablóny. Preferujte lepiace šablóny, ktoré dokonale priľnú k novinkám: tkanina 739845 alebo ak si vytvoríte vlastné šablóny, na ich správne pripevnenie použite sprej dočasného lepidla. Potom sa môžete pokúsiť maľovať skutočné malé ilustrácie na vaše textílie len pomocou vašich farieb a správ: 739807 kefy! Ak chcete preniesť svoj návrh na textil, vyhnite sa sledovaniu, aby ste mohli priehľadne kopírovať dizajn, použite uhlíkový papier, svetelnú dosku alebo, v opačnom prípade, okno a trochu slnka. A nech už používate akúkoľvek techniku ​​lakovania textilu, zvážte vloženie listu medzi váš stôl a textil, pretože farba prechádza!
 


Video: Enkaustika v obrazoch.


Komentáre:

  1. Odwulf

    Prepáčte, že zasahujem, ale podľa mňa existuje aj iný spôsob riešenia otázky.

  2. Tristram

    Yes, sounds attractive

  3. Meccus

    Zistil som, že nemáte pravdu. Som si istý. Môžem to dokázať. Napíšte PM, budeme komunikovať.Napíšte správu