Deň matiek: srdce pre mamu

Deň matiek: srdce pre mamu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na Deň matiek 25. mája nezabudnite na dar, ale predovšetkým na malé dotyky, vďaka ktorým je tento deň pre vašu mamu skutočne jedinečný. Pri poruche citujeme raňajky v posteli, čerstvé croissanty, pozvanie do reštaurácie alebo dokonca dobrý koláč, ktorý deti veľmi jemne pripravia (podprahové posolstvo určené pre moju rodinu). Pre tých, ktorým chýba inšpirácia na tortu, ponúkame dva žuvacie nápady, ktoré by roztopili srdce akejkoľvek mamičky. Prvé riešenie vyžaduje trochu práce, ale je pôsobivé a nevyžaduje si veľa domácich potrieb. Je to jahodový kompotový koláč, na ktorý jemne umiestnime srdcia krehkého pečiva. Ak chcete ísť rýchlejšie, použitie rezačky na sušienky v tvare srdca uľahčí realizáciu, ale svoje tvary môžete veľmi dobre rezať nožom.
Fotokredit: Philips Ak sa zdá, že úloha je príliš náročná, vrátime sa k klasickému rodinnému tortu, ktorého recept sa prenáša z generácie na generáciu. Či už ide o jednoduchý jogurtový koláč alebo slávny čokoládový koláč, recept, ktorý si žiarlivo zachovávate v tajnosti, na tom skutočne nezáleží, pretože dôležitá vec je v obale. Pleseň v tvare srdca, ako napríklad pleseň na srdce Corolle od Emile Henry (29,90 EUR), jednoducho, ale iste, doručí milostnú správu, ktorú pošlete svojej mame.
Fotoúver: Emile Henry Ak si tieto dva recepty vyžadujú prítomnosť dospelého v kuchyni (najmä pre použitie v rúre), je absolútne nevyhnutné, aby sa deti zúčastnili na realizácii, aj keď je to len otázka alebo pár krokov, aby boli hrdí na to, že svojej matke povedali „Urobil som to!“. Týmto spôsobom určite nezabudneme na konečnú zložku, ktorá je „roztrhnutie oka ". Ak chcete sprevádzať tento tortu matiek, nič také sladké slovo, ktoré ponúkate vo forme plagátu „Šťastný deň matiek“ na stiahnutie.

Video: Na deň matiek z lásky